چه قومی “خونخواران تاریخ بشریت” لقب گرفته‌اند؟ + تصاویر و فیلم
انتشار: 24 فرو ماه 1394 ساعت 18:01 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ، وبلاگ«آریان بلاگفا» نوشت:

خونریزی یهودیان موضوع تازه‌ای نیست. از آنچه که امروز رژیم اشغالگر در سرزمین‌های اشغالی رقم میزند می‌توان خوی درندگی و وحشی‌گری این قوم را دریافت. اما با مرور سرگذشت قوم یهود در قرون گذشته، آشکار می‌شود که آن‌ها اساسا و طبق آیین و آموزه‌های تحریف‌شده‌شان، بر خونریزی و حتی خونخواری تأکید دارند. این سنت‌های یهودیان، از مکیدن خون ختنه‌گاه نوزادان بلافاصله پس از ختنه تا قربانی‌کردن انسان برای یهوه و استفاده از خون قربانی در یک نوع شیرینی، را در خود جای داده است.

دکتر «ادریک بسکوف» درباره قوم یهود می‌گوید «از حکمت دین یهود و آموزه‌های آن، قتل بیگانگانی است که تفاوتی بین آنها و حیوانات وجود ندارد و این قتل و کشتار باید به صورت شرعی صورت گیرد و کسانی که به آموزه‌های دین یهود ایمان ندارند باید آنها را به عنوان قربانی به الهه بزرگ یهودی تقدیم نمود». ریچارد بورتون که خود مدت‌ها به تحصیل تلمود پرداخته است در کتابش «یهود، نور و اسلام» که در سال 1898 منتشر شد می‌نویسد: «طبق آنچه که در تلمود آمده است نزد یهودیان دو مراسم خونین وجود دارد که یهوه را راضی می‌گرداند یکی از آنها عید نان‌های آغشته به خون بشری است -منظور همان عید «فصح» است- و دیگری مراسم ختنه کردن کودکان یهودی».

چه قومی خونخواران تاریخ بشریت لقب گرفته‌اند؟

یهودیان در حال کشتن کودک غیر یهودی

موضوع کشتن انسان‌های غیر یهودی باعث شد که دکتر رفعت مصطفی از اندیشمندان جهان عرب به گردآوری اطلاعاتی پیرامون این موضوع و تالیف مقاله‌ای مهم در این باره بپردازد. وی می‌گوید در ابتدای نگارش این موضوع منصرف شدم و این به سبب ابهام در وقایع و حوادثی بود که موضوع نگارشم را در بر می‌گرفت تا اینکه پس از اندک مدتی به درستی آن پی بردم. با دستیابی به چند کتاب و پایگاه‌های اینترنتی تا حدی توانستم از “قربانیان بشریت” آگاهی یابم. مصطفی می‌گوید: با اتمام نگارش این مقاله افراد زیادی مرا به اینکه در این موضوع مبالغه کرده‌ام متهم نمودند. اما منابعی که به آنها استناد کرده بودم را برای آنها فرستادم و این باعث شد که قانع شوند.

چه قومی خونخواران تاریخ بشریت لقب گرفته‌اند؟

یهودیان در حال بریدن سر یک انسان بی‌گناه در لهستان: قربانی فردی به نام آجنیس هوروز 19 ساله است. تعدادی از یهودیان به سبب ارتکاب این جنایت، زندانی شدند.

مصطفی یهودیان را مردمانی می‌داند که به “خونخواران بشریت “معروفند؛ وی می‌گوید: «من فکر نمی کنم که به این اسم جز در افسانه‌ها برخورد کرده باشیم. شاید شما آنرا بیشتر خیالی بدانید تا امری واقعی، اما با ما همراه باشید تا مردمانی را به شما معرفی نماییم که به شایستگی، مستحق این لقب هستند. این بار وقت آن فرارسیده تا به جای خیال، عقل را مورد خطاب قرار دهیم و از افسانه به حقیقت برسیم.»

آری این مردمان همان یهود هستند؛ همان کسانی که دینشان به آنها می‌گوید: «کسانی که به دین یهود ایمان نمی‌آورند باید برای الهه ما یهوه قربانی شوند. نزد ما دو مناسبت که باید در آن خون ریخته شود وجود دارد، این کار الهه ما “یهوه” را از ما خشنود می‌گرداند. یکی از این دو مناسبت عیدی است که در آن غذای آغشته به خون انسان تهیه می‌شود و دیگری مراسم ختنه کردن فرزندانمان» فطیره مقدس ترکیبی است از خون انسان که آنرا با آرد مخلوط می‌کنند تا غذای عید فصح یکی از اعیاد یهودیان را آماده کنند. این عمل وحشیانه از طریق تلمود کتاب مقدس یهودیان به آنها رسیده است.

تحقیقات نشان می‌دهد تبعیت یهودیان از تعالیم تحربف‌شده دینشان، عامل اساسی درحوادث و بدبختی‌هایی است که یهود در تاریخ خود به آن دچار شده است. در زمان قدیم ساحران یهود از خون انسان در مراسم شعبده‌بازی‌های خود است

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظرات بسته شده اند