وبلاگ جنگ نرم هشت ساله شد
انتشار: 03 شهر ماه 1395 ساعت 22:06 دیدگاه ها: یکی

به گزارش گلستان بلاگ، وبلاگ «افسران جوان جنگ نرم» نوشت:

hashtsalegi weblog02

برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

وبلاگ جنگ نرم :

با افتخار وبلاگ جنگ نرم هشت ساله شد …

لطفا تا آخر بخوانید مطالب جالب و تاثیر گذاری خواهید خواند…..

در جشن هشت سالگی وبلاگم همسنگران و بازدید کننده گان عزیز شاهد رشد رتبه بندی های وبلاگ در موتور های جستجو هستند، رتبه وبلاگ از 24 میلیون به 340 هزار رتبه جهانی و در کشوری هم از 45هزار به 7 هزار رسیده ، خدا را شکر که تونستم وبلاگ را تا هشت سال به اینجا بیاورم .خدا را شکر که توفیق داد تا در میدان جنگ نرم کاری کرده باشم امیدوارم خداوند متعال توفیق بدهد در این راه همیشه حاضر باشم و ثابت قدم باشم .تاریخ تولد وبلاگم بر میگرده به 1شهریور سال 1387 که تقریبا 14 سال داشتم که وبلاگ نویسی را یاد گرفتم .در این هشت سال خدا یاریم کرد تا بتونم در جشنواره های ملی ،کشوری ،استانی و …رتبه های برتر را کسب کنم.

از همان اول با لیبک به فرمان رهبرم امام سید علی خامنه ای (مدظله العالی) که فرمودند : در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود.

در این هشت سال توفیق این را داشتم که بتونم نرم افزار چند رسانه با موضوع جنگ نرم و تهاجم فرهنگی طراحی کنم .تونستم پس از سال ها قالب وبلاگ طراحی کنم تونستم لوگو و هدر وو….

در این هشت سال سعی کرده ام مطالبی بنویسم که تاثیر گذار باشه .من به این مطلب معتقد هستم که اگه در کنار مطلبی که میخواهیم بنویسم یک پوستر یا عکس که مرتبط با مطلب باشه و یکم هم جالب باشه خواننده مطمئنا تشویق میشه تا آخر مطلب را بخواند .امروزه متاسفانه مردم زیاد وقت برای خواندن قرار نمیدن ماها باید کاری کنیم حالا چه با کلیپ یا پوستر یا اینفوگرافی و…کاری کنیم که حداقل مطالب کلیدی را بخوانند و تشویق بشوند تا مطالب را تا آخر بخوانند.

بعضی وقت ها یک پوستر تاثیرش از یک کتاب میتونه بیشتر باشه و همچنین یک کلیپ که میتونه کل کتاب را در یک کلیپ چند دقیه ای خلاصه و مطلب را برسونه.

بازدید کننده اگه یک پوستر جالب در پست ببینه مطمئا تشویق میشه که تا آخر مطلب را بخواند .

خدا را شکر میکنم که توانایی یادگیری طرحی و گرافیک را بهم توفیق دهد تا بتونم در میدان جنگ نرم حداقل کاری که از دستم برمیاد، در فرهگ این کشور و ارزش های والای اسلامی بکنم.

مقام معظم رهبری می فرمایند :

دراین جنگ نرم،کافی است هواداران جبهه حق بیدارباشندو بیکار ننشینند چراکه زبان حق همیشه مؤثرتراز زبان باطل است.

در میدان جنگ نرم هر کسی میتواند با ابزار یا امکاناتی که داره در میدان حضور یابد و از تهاجم دشمن جلوگیری کند .هرکسی مطمئنا یک ابزار یا وسیله ای دارد که در این راه با آن مبارزه کند .اگه روزی سلاح گرم بود یا سرد الان سلاح نرم هست سلاحی که کشنده تر از این دو (سرد و گرم) است .

برادران و خواهرن عزیزم دشمن در کمین هست دشمن بیکار نیست پس ما هم نباید بیکار باشیم اگه هدف دشمن این هست که چادر را از سر خواهران ما در بیاورد ما هم باید کاری کنیم که خواهران ما بفهمند که چقدر چادر مهم هست و نباید آن را کنار گذاشت .

فریب دشمن را نخوریم الان که دشمنان اسلام به راحتی شبکه های اجتماعی یا شبکه های ماهواره ای را به صورت کاملا رایگان در اختیار ما قرار میدهند اینطور نیست که بگیم ما را دوست دارند و کارهای ما را راحت میکنند نه خیر بلکه کار های خودشان را راحتر کرده اند .دشمن با نفوذ نرم آرام آرام میخواهد در دل و ذهن مردم نفوذ کند .در جنگ های آندلس باغستان های با شراب و … به صورت رایگان در اختیار مسلمانان قرار دادند و آن ها را سرگرم هوس و شهوت کردند و بعد یکباره حمله کردند و تمام سرزمین را تصرف کردند .دشمن الان به فکر تصرف کشور ما نیست به فکر ریشه کن کردن اعتقادات و ایمان و ارزش های والای اسلامی است .هرروز با یک وسیله ای پیشرفته تر مردم ما را بخوصوص امید کشور یعنی جوانان را هدف قرار میدهد .

رهبر عزیزمان مسئله جنگ نرم را در بیشتر سخنان خود مطرح کرده است و همیشه تاکید میکند برای مبارزه با آن .جای تاسف دارد وقتی که رهبر عزیزمان انقدر در مورد یک مسئله تاکید میکند ولی با این حال بعضی ازمسئولین و افراد در خواب تشریف دارند .جنگ جنگ نرم هست .

شهید سید محمد حسینی بهشتی میفرمایند:اسلام زیباست و هنر برای بیان زیبایی.چرا دشمنان خدا از این حربه استفاده می کنندولی دوستان خدا برای ارائه مفاهیم اسلامی از زبان هنر استفاده نمی کنند؟


جای تاسف دارد وقتی ما میبینیم دشمن برای چادر خواهران ما ها نقشه میکشه برای از بین بردن غیرت جوانان ما نقشه میکشه و هر روز یک فیلم یا ترانه یا عکس و یا هر چی دیگه تولید میکنه با هزینه های گزاف ولی ما ها که الان چند دهه از انقلاب اسلامی میگذره ولی به غیر از یکی و دوتا هیچ فیلمی در مورد تهاجم فرهنگی نداریم هیچ فیلمی در مورد فرهنگ چادر و حجاب نداریم .بودجه های کشور بجای صرف در بحث فرهنگی در یک فیلم بشود صرف بی فرهنگی و فرهنگ غربی میشود .من از شما خواننده عزیز میپرسم آیا تا الان یک سریال در ایران وجود دارد که در مورد حجاب و چادر باشد ؟ نه نیست ..چرا ؟

تا حالا دیده ای کسی که سوپراستار سینما هست در پست های شخصی خودش یک عکس با حجاب از خانومش بگذارد یا اصلا نه یک عکس از چادر بگذارد برای تبیلغ چادر مطمئنا نه ؟چرا

چرا وقتی یکی مشهور میشه اولین کاری که میکنه در صفحات اجتماعی عکس های بیحجاب از همسرش را انتشار میده چرا؟

اینا یعنی اینکه خطر بزرگی در پیش هست ….

اینا شاید بیشترش بی مسئولیتی بعضی از مدیرانی باشد که بجای کار شبانه روزی برای مقابله با تهاجم فرهنگی و نرم دشمن خودشان را سرگرم چیزی های میکنند که کاملا بیهوده هستند .

آقای مسئول محترم آقای مدیر محترم وووو… با حرف زدن که نمیشه کار کرد باید عمل داشته باشی چرا همش بلدی دستور بدی و منتظر انجام کارها باشی چرا خودتت آستین بالا نمیزنی تا به میدان عمل بیایی ؟

خدا اون روز را نیاورد که ما ها راه شهدا را گم کنیم …وقتی شهید باکری که شهردار ارومیه بود در زمان سیل که مناطق مختلف اومده بود آستین دستش را بالا زد و بصورت گمنام رفت در دور افتاده ترین ها برای کمک به مردم …

یعضی های از شهید تنها اسمش را بلدن نه عملش را ..شهدا عمل کردند عمل

کشور های غربی و شرقی میان فیلم های میسازند که فرهنگ نه چندان غنی خود را به جهان نشان بدهند فیلم های میسازند که در تاریخ آن کشور اصلا وجود ندارد ولی طوری میسازند که تاثیر گذار باشد و در جهان دیده بشود .ولی ماها چی ؟ ما قهرمان واقعی داریم ما تاریخ واقعی داریم ما تاریخ سربلندی داریم چرا نمیسازیم……

حرف آخر

خدایـــــا! ….
ما رو از کسانی قرار نده که فقط توی حرفاشون تقوا و پرهیز از گناه دارن، . خدایا، حرفمون رو با عملمون یکی کن .
خدایا، ما رو از منافقین قرار نــــــده
“آمین یا رب العالمین

نمیخواستم این حرف ها را در جشن هشت سالگی وبلاگم و در این پست بزنم ولی نشد باید گفت تا کی بی مسئولیتی تا کی بیخیالی تا کی سستی متاسفانه همین مسئولینی هم که گفتم تنها کاری هم که بلد هستند اینکه که کسانی که دغدغه فرهنگی دارند و مسئله تهاجم نرم را فهمیده اند و میخواهند کاری بکنند تا میخواهند کاری کنند همین آقایون دلسردش میکنند و کاری میکنند که سست بشود و حمایتش نمیکنند و این یعنی خیانت به کشور و اسلام …

توصیه به برادران و خواهران عزیزم شما راهتان را ادامه بدید منتظر این نباشید که یکی بیاد براتون کاری کند یا حمایتتان کنند شما با همین امکانات نا چیز هم میتوانید کار بسیار بزرگی بکنید مطمئنا باشید.

خداقوت به تمام وبلاگ نویسان و تمام فعالین فرهنگی .یاعلی

———————————————————————————————————————–

نویسنده مطالب و طراحی پوستر توسط : مدیر وبلاگ جنگ نرم  www.jnarm.blogfa.com

برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

                                             

 

به اشتراک بگذارید

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Google Plus
 • Print
نظرات

یک نظر به "وبلاگ جنگ نرم هشت ساله شد"

 1. با ولایت تا شهادت می‌گه:

  درود خدا بر سربازان گمنامی که در عرصه جنگ نرم بصورت گمنام کار میکنند.واقعا آقای مدیر وبلاگ جنگ نرم دستان درد نکند .مطالبتان بسیار خواندنی بود.ان شاالله یه روزی هم جشن هشتاد سالگی را بگیرید.
  خداقوت و خسته نباشید دلاور.

نظر دادن