نفوذ بهائیت در مهدکودک‌‌ها
انتشار: 04 آبا ماه 1395 ساعت 15:08 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ، وب سایت «احیاگر معروف» نوشت:

303

نفوذ بهائیت در مهدکودک‌‌ها 

به گزارش پایگاه اینترنتی بسیج، اگر اعتقاد به مهدویت و امامت امام زمان (عج) واقعیت نداشت، هیچ وقت دشمنان «تزییف» نمی‌کردند (اصطلاحاً به معنای ناخالص کردن مسکوک است). فرض کنید امروز کسی که می‌خواهد پول جعل کند از یک واقعیتی تزییف می‌کند به طور مثال اسکناس هزار و 500 تومانی چاپ نمی‌کند چرا که چنین اسکناسی نداریم. ممکن است 2 هزار تومانی یا هزار تومانی چاپ کند. بنابراین مدعیان مهدوی در طول تاریخ، خود حکایت از واقعیت این عقیده دارد.
زورو یه امام زمان؟!

متاسفانه دوباره شاهدیم، بهائیت تازگی‌‌ها فعالیت گسترده‌‌ای علیه دین خصوصا مهدویت شروع کرده‌‌اند و در راس سیاست‌‌های خودشان، کودکان و نوجوانان و جوانان را هدف قرار داده‌‌اند. یکی از این سیاست‌‌های خبیثانه را، در برخی مهدکودک‌‌ها شاهدیم، که چنین مهدکودک‌‌هایی با هدف خاصی، تاسیس شده تا بتوانند تفکرات خودشان را به بچه‌‌های معصوم شیعی القا کنند که به یک نمونه آن اشاره می‌‌کنم؛ در برخی از همین مهدکودک‌‌ها، بچه‌‌ها را از صبح ساعت 8 تا ساعت 12 جمع کرده و گرسنه نگه می‌‌دارند و بربچه‌‌های معصوم القا می‌‌کنند که الان قراره امام زمان برای شما غذا بیاورد بچه‌‌ها منتظرن تاساعت 12 کی امام زمان می‌‌آید ؟؟ خدایا از گرسنگی مردیم … ساعت 12 لباس زورو را برتن کودکی می‌‌کنند و در دست آن غذا و کیک و میوه می‌‌دهند تا دربین بچه‌‌ها پخش کند؛ بعد ادعا می‌‌کنند: بچه‌‌ها امام زمان نیاورد اما زورو به شما غذا آورد …

با این حال بچه چه تصوری بر امام زمان پیدا می‌‌کند؟ نوع نگرش یک کودک معصوم برامام زمان عج چگونه شکل می‌‌گیرد؟!
نفوذ بهائیت در مهدکودک‌‌ها

چند مدت پیش پ شاهد بودیم که در برخی مهدکودک‌‌ها با برگزاری کلاس‌‌های حرکات موزون و نوازندگی، سروصدای زیادی به پا کرد و کار به جایی رسید که رییس وقت هم نتوانست منکر قضیه شود و نهایتا عذرخواهی کرد؛ پس از فروکش کردن تب رقص و نوازندگی، جناب ولی الله نصر، تعهد کردند که در همه مهدکودکها موازین اسلامی، مراعات خواهدشد. اما مدتی نگذشت افرادی که در این حوزه دغدغه داشتند و بارها انتقادات خودشان را، بر گوش مسئولین رسانده بودند این بار از مطلب خطرناکی خبر دادند که بیانگر فعالیت برخی دست اندرکاران فرقه‌‌ها و نهله‌‌های فکری (بهاییت، وهابیت و…) در برخی مهدکودک‌‌ها بود که با نفوذ (باواسطه یا بی واسطه) درصدد نفوذ به اذهان بچه‌‌های پاک بودند تا بتوانند در آینده بهره برداری‌‌های لازم را از این افراد به نفع تشکیلات خود داشته باشند و به نوعی به دنبال نفوذ در دین اسلام هستند.

یقینا جایگاه و اهمیت مهدهای کودک بسیار مهم است چرا که شاکله شخصیتی افراد تا هفت سالگی شکل می‌‌گیرد. بیشتر کشورهای توسعه یافته نیز اهمیت خوبی به ساختار مهدهای کودک خود می‌‌دهند.
هزینه گزاف مهدکودک‌‌های قرآنی بر جولان مراکز منحرف دامن می‌‌زند

از طرفی مهدکودک‌‌های قرآنی با اینکه یکی از نمونه های موفق مراکز تربیت سالم کودکان است اما متاسفانه قیمت هر سال، در چنین مهدکودک‌‌ها، آنچنان بالا و هنگفت است که یقینا هرخانواده‌ای عهده دار آن نمی‌‌تواند باشد. از طرفی همین مهدکودک‌‌ها، که مروج سیاست‌‌های بیت العدل هستند جلوه‌‌ای زیبا و قیمتی ارزان داشته و این امر موجب شده، اکثر خانواده‌‌ها را برخود جذب کنند.
مسئولین ما آینده نسل‌‌ها را جدی نمی‌‌گیرند

متاسفانه مسئولین ما، روی نسل‌‌های آینده نه تنها سرمایه‌‌ای نگذاشته‌‌اند، حتی جدی هم نمی‌‌گیرند که اگر چنین پیش برود تبعات آن، خسارت‌‌های زیادی در آینده نه چندان دور،خواهد داشت.

مسئولین ما وظیفه دارند با جدی گرفتن این معظل اجتماعی و ضددینی، دوباره صلاحیت مدیران و فعالان فرهنگی در مهدکودک‌‌ها را، بررسی کنند.
چند، مدت پیش دادستان محترم، کل کشور در مصاحبه‌‌ای بیان کرد: تعدادی از عناصر فرقه ضاله بهاییت در مهدکودک های بم،کرمان، تهران و ….بعد از 9 ماه کار اطلاعاتی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)دستگیرشدند. که این افراد در پوشش کارهای آموزشی و فرهنگی و حتی بانشر قصه‌‌های کودکانه، در برخی مهدکودک‌‌ها سعی داشتند در ذهن کودکان نفوذ کنند اما متاسفانه این هشدار، آنچنان مسئولین ما را بیدار نکرد.

و یا چندین بار از این نفوذ دشمن، مقام معظم رهبری هم، دغدغه های خود را اظهار و بر مسئولین هشدارهای لازم را داده اند که نمونه آن را در سال گذشته در دیدار اعضای هیئت دولت شاهد بودیم، که مقام معظم رهبری، بعد از این که به نفوذ و حضور دشمن در عرصه فرهنگی مطالبی ایراد فرمودند بعد صراحتا، از مهدکودک ها به عنوان یکی از رخنه های دشمن یاد کردند و بر دولتمردان ما هشدار دادند. اما متاسفانه باز هم، ازسوی دولتمردان ما، عملکردی که درجامعه، قابل لمس باشد دیده نشد….

چه کسانی به وظایف خود در این حوزه عمل نکرده‌اند؟ و اصولا راهکار پایان دادن به موج فزاینده نگرانی‌های اجتماعی در مسیر تربیت کودکان در فضای خارج از خانه به عهده‌‌ی کیست؟ چرا در امر مهم تربیت کودکان تاکنون «هیچ» برنامه مدونی از طرف دولت ارائه نداده شده و اتفاقاً به واسطه این سهل انگاری عظیم راه را برای نفوذ دشمن هموار نیز ساخته است؟

از طرفی سوال بنده این است از زمانی که (سال 1382) معاونت اجتماعی سازمان بهزیستی به واسطه یک شرکت خصوصی، شبکه‌ای از مهدهای کودک ایرانی را به صورت الکترونیکی به یکدیگر متصل نمود و در همین شبکه که جزوات آموزشی ارائه می شود، و از طرفی همین شبکه را درسال 1388 به سازمان یونسکو ارائه دادند و این سازمان بین اللملی هم با آغوش باز استقبال و حمایت کرد، مگر آقایان نمی دانستند که این سازمان و مجموعه NGO‌های وابسته به یونسکو و یونیسف در ایران موظف به تلاش برای نهادینه ساختن فرهنگ ایرانی و اسلامی میان کودکان ایرانی نیستند و برای برگزیدگان سیستم مطبوع خود در امر روانشناسی کودک همچون فروید، روسو، مونته سوری، پیاژه و دیگران به تبلیغ می‌پردازند؟

حالا از طرفی هم، با نفوذ دشمن خون آشامی امثال بهائیت و … این کودکان معصوم چه فردایی دارند؟؟ اگر رویه حاضر به قوت خود ادامه داشته باشد، نظام سازی گسترده ای با روش و منش غرب آن هم به صورت بسیار آرام و بی سر و صدا رخ می دهد که صدا و اثرش سال های نه چندان دور با ظهور و حضور جوانانی غریب با اندیشه ها و اصول انقلاب اسلامی، خودش را نشان می دهد.
در انتخاب مهدکودک فرزندانمان حساس باشیم

ان شاءالله مسئولین ما روز قیامت، بر عملکرد خودشان پاسخگو خواهندشد اما حداقل ما خودمان در انتخاب مهدکودک و در تربیت فرزندان عزیزمان حساسیت های لازم را داشته باشیم تاخدای ناکرده فردای کودکان خود را تباه نسازیم.

منبع:پایگاه اینترنتی بسیج

 

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن