معرفی بهترین ابزار چت برای وبلاگ شما
انتشار: 13 بهم ماه 1394 ساعت 17:11 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ،وب سایت «گردان سایبری خیبر » نوشت:

سلام. شاید تا به حال وبلاگ های زیادی دیدید. وبلاگ هایی که موضوعات و قالب ها و امکانات متفاوتی دارند.اما ما میخواهیم در این قسمت ابزاری را به شما معرفی کنیم که وبلاگ شما را با بقیه وبلاگ ها متمایز میکند. شاید تا بحال وبلاگی را باز کرده باشید که هیچ فرقی با یک سایت نمیکند و ممکنه چند بار هم چک کنید ببینید وبلاگ هست و یا یک سایت! چون این وبلاگ ها هیچ چیزی از یک سایت کم ندارند. این ابزار هم باعث میشود که وبلاگ شما شباهت بیشتری به یک سایت داشته باشد و البته مخاطب بیشتری  را جذب کند.

این ابزار ویژگی های بسیار خوبی از جمله :

*نصب آسان

* پشتیبانی خوب

* امنیت کامل

*طراحی دلخواه

دارد. شاید شما مایل نباشید که با هر کسی گفت و گو کنید و اصلا از چت های گروهی و جمعی و مختلط خوشتان نیاید! این ابزار برای شما بسیار خوب است. چون این امکان را فراهم میکند که خودتان انتخاب کنید که با چه کسی به طور خصوصی چت کنید! یعنی تنها یک مکالمه دو نفره!

خب این هم از آموزش نصب این ابزار در وبلاگ شما:

ابتدا سایت مورد نظر را باز کنید. ما در اینجا میخواهیم از سایت یک ابزار استفاده کنیم. پس سایت  یک ابزار  را باز کنید!

در صفحه اصلی این سایت قسمت ابزار پشتیبانی آنلاین را مشاهده میکنید( شکل زیر) ، روی آن کلیک کنید

 

 

بعد از کلیک روی این گزینه صفحه ای به این شکل برای شما باز میشود که دو گزینه ی آن به صورت قرمز رنگ نوشته شده است. شما در ابتدا باید عضو این سایت بشوید پس روی گزینه ی “ عضویت در سایت” کلیک کنید. ( شکل زیر)

0MG_9250

 

بعد از کلیک، صفحه ای برای شما باز میشود که اطلاعاتی از شما جهت عضویت میخواهد. ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید و روی گزینه ی عضویت کلیک کنید!

3

 

بعد از آن یک ایمیل برای شما ارسال میشود که شما باید آن را تایید کنید. بعد از آن دوباره وارد این صفحه میشوید و روی گزینه ی قرمز رنگ بعدی یعنی ” محیط کاربری” کلیک میکنید.

2

بعد وارد این صفحه میشوید و اطلاعات خواسته شده ( ایمیل و رمز عبور) را وارد میکنید

4

بعد از آن صفحه تنظیمات و ساخته شدن کد ابزار شما باز میشود. در ابتدا نوع نمایش ابزار خود را انتخاب میکنید. شما بر حسب سلیقه ای که دارید و البته موضوع وبلاگ خود میتوانید از شکل های پیش فرضی که خود سایت ارائه داده است و یا متن دلخواه خود و یا تصویر دلخواه خود استفاده کنید.

5

در کمی پایین تر قسمت نهایی تنظیمات شما نمایش داده شده است. در این کادر ( تنظیمات کلی ابزار) شما میتوانید یکی از این دو گزینه را انتخاب کنید. (بهتر است گزینه ی دومی را انتخاب کنید!) و بعد روی گزینه ی ساخت کد ابزار کلیک کنید

6

 

و بعد کد ابزار شما ساخته میشود. میتوانید این کد را در قسمت ” کد ها و جاوا اسکریپت های اختصاصی کاربر” وبلاگ خود قرار بدید و این ابزار در وبلاگ شما نمایش داده میشود.

7

 

بعد از نصب این ابزار در وبلاگ شما ، شما میتوانید از این طریق از این ابزار استفاده کنید:

در ابتدا این صفحه را باز کنید ( http://online.1abzar.com ) این صفحه برای شما باز میشود. ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید

8

 

صفحه مدیریت شما باز میشود. وقتی شما وارد این صفحه میشوید کاربران میتوانند با شما گفتو و گوی خود را شروع کنند. وشما با استفاده از همین صفحه میتوانید بقیه تنظیمات را انجام دهید و نکته مهم اینجاست که وقتی شما این صفحه را باز میکنید در وبلاگ شما این ابزار به صورت ( آنلاین ) نمایش داده میشود و وقتی از این صفحه خارج میشوید به صورت ( آفلاین) نمایش داده میشود.

9

 1. نام دلخواه شما جهت نمایش برای کاربران
 2. امکانات اختصاصی که میتوانید برای عوض شدن این ابزار استفاده کنید
 3. قطع شدن صدای هشدار
 4. آرشیو گفت و گو هایی که قبلا داشته اید
 5. ویرایش اطلاعاتی که از قبل وارد کرده اید از قبیل ( نام شما و رمز عبور و ایمیل و …)
 6. ویرایش تنظیمات ابزار شما
 7. راهنما
 8. خروج از این سامانه ( توجه داشته باشید هنگامی که قصد خروج دارید حتما این گزینه را بزنید تا در وبلاگ شما نمایش داده شود که شما آفلاین هستید)

امیدوارم توانسته باشم اطلاعات لازم و کافی را در اختیار شما قرار بدهم. اگر سوال و یا مشکلی داشتید در خدمتم. با ما همراه باشید. یا علی

 

پ ن : در صورتی که به صورت تصویری نتوانستید این ابزار را در وبلاگ خود فعال کنید، در قسمت دیدگاه ها اعلام کنید تا فیلم آموزشی نصب این ابزار را قرار دهیم!

به اشتراک بگذارید

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Google Plus
 • Print
نظرات

نظر دادن