متون آماده تقدیر نامه ویژه ی هفته ی نیروی انتظامی
انتشار: 16 مهر ماه 1392 ساعت 08:07 دیدگاه ها: ۶ تا

به گزارش گلستان بلاگ

وبسایت صفرو یک امن  نوشت:

 

متون آماده تقدیر نامه  ویژه ی هفته ی نیروی انتظامی:

taghdirname

با توجه به فرا رسیدن هفته ی نیروی انتظامی متن هایی را که می توان از آن برای تقدیر از کارکنان نیروی انتظامی استفاده کرد را تهیه نموده ایم. (تقدیر نامه هایی از طرف فرماندهان ارشد تر و سپاس نامه هایی برای گرامیداشت فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی توسط سایر ارگان ها)

متن شماره ی یک:

جناب/استوار/سروان ………..

شوکت، حشمت، عظمت و قدرت کشور ایران منبعث از تلاش های سترگ دلاورمردی های بزرگ مردانی است که خالصانه و مخلصانه ازامنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت می نمایند.

از اینکه با اراده ی آهنین و بر اساس دین داری و اخلاق مداری، در جهت اقتدار و بالندگی ایران اسلامی با حماسه آفرینی و سلحشوری مدافع راستین نظام ولایی جمهوری اسلامی همت گمارده اید، این لوح تقدیر به پاس این مجاهدت خستگی ناپذیر تقدیم محضر ایثارگرانه ی شما می گردد.

از ایزد منان موفقیت های روز افزون در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا حضرت اما خامنه ای مد ظله العالی را خواستار است.


متن شماره ی دو:

واعدوا لهم مااستطعتم من قوه   انفال 60

سردار/سرهنگ / ……………..فرمانده ی دلیروشجاع  ………………………..

آرزوی همیشگی انسان ها ، دنیایی سراسرصلح و آرامش بوده است . نیروی انتظامی نیازیک جامعه ی آرمانی است و همه ی اندیشمندان اجتماعی برضرورت وجود چنین نیرویی درتمام جوامع تاکید دارند.

نیرویی که با اقتدار دربرابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه برریشه های ظلم وفساد می کوبدتا ارمغان آور آرامش وعدالت باشد.  امنیت ، اعتماد، سلامت ، پویایی و نشاط ثمره ی حضور نیروی انتظامی درجامعه است بدین وسیله  ضمن بزرگداشت هفته ی مقدس نیروی انتظامی از تلاشهای بی شایبه شما حماسه ساز پیروز وسنگردار همیشه بیدار که سرافرازانه راه قسط و امنیت درسایه ی تلاش شما طلوع می کند،این لوح تقدیر ،درکمال افتخار و در نهایت اقتدار تقدیم حضور جاودانه تان می گردد. باامید به اینکه دراستقرار نظم و امنیت، تامین آسایش عمومی و فردی و نگهبانی و پاسداری ازدستاوردهای انقلاب اسلامی همواره کوشا و پویا باشید.

فرمانده ….. ناجا


 

متن شماره ی سه:

فر مانده ی سرافراز منطقه ی انتظامی ……………………

هفته ی مبارک نیروی انتظامی رابه شما حماسه آفرین بیداری و آیه ی درخشان عدالت تبریک و تهنیت عرض می نمایم .این لوح تقدیر، به پاس حضور پرشور ایثارگرانه درخصوص پاسداری از ارزش های اسلام و انقلاب، مسوولیت پذیری ، قانون مداری و توانمندی دراجرای وظایف محوله ازسوی ملت و فرماندهی معظم کل قوا ، تقدیم حضور مقتدرانه ی شمامی گردد.

با امید به اینکه درپناه ایزد منان وبا اقتدار کامل در ایجاد امنیت جامعه پوینده و پاینده باشید تا در سایه ی این حرکت ، فعالیت های فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی شکل گرفته و رشد نماید و کتاب وجودتان به شراره ی امن و امان خداوندی مستحکم و پابرجای بماند و خروش مخلصانه ی شما در بارگاه کبریایی مقبول و ماجور باشد.

فرمانده …………………..ناجا


 

متن شماره ی چهار:

بسم الله الرحمن الرحیم

سرهنگ پاسدار………………………..

فر مانده ی سرافراز منطقه ی انتظامی ……………………

سلام علیکم

خدمت به مردم ولایت مدار و شریف میهن اسلامی لوح افتخار زرین و پشتوانه ی معنوی گران سنگی است که خدمت گزاران  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  بر آن مفتخر بوده و باعث سربلندی آنان در پیشگاه خداوند متعال ، مردم عزیز و خانواده معزز شهدا ، این ولی نعمتان راستین می گردد.

سالهاست که از جام اقتدار آن ستاد فرماندهی/ پاسگاه انتظامی  /… مقتدر بهره مندیم . در تقدیر از شما حافظان و پاسداران امنیت  به عنوان طلایه داران انضباط ، امنیت و عدالت در هفته  مقدس نیروی انتظامی در سال مزین به نام همت مضاعف و کار مضاعف ، به شما و کلیه همکارانتان تبریک عرض نموده ، امید است  با توکل به خداوند متعال و در سایه ی ولایت علوی فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) در ادامه خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران همچون گذشته موید و منصور باشید.

رجای واثق داریم در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج)  همواره پر صلایت و مصمم در پیشبرد اهداف عالی ایران اسلامی ، تامین امنیت شهروندان محقق گردد.

استاندار/فرماندار…………..


 

متن شماره ی پنج:

بسمه تعالی

سردارپاسدار جناب آقای …………

فرمانده محترم نیروی انتظامی استان …………………

سلام علیکم

مایه مباهات و مسرت است که هفته نیروی انتظامی را به جنابعالی و دیگر حافظان نظم و امنیت تبریک و شادباش عرض نموده و توفیق روزافزون عزیزان را در پاسداری و حراست از میهن و پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در برقراری نظم و امنیت جامعه از خداوند منان مسالت نمایم .


 

متن شماره ی شش:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم ، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند . مقام معظم رهبری

«با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و درود بیکران به ارواح طیبه ی شهیدان و روح ملکوتی امام خمینی (ره)»

نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ معاصر مرهون شجاعت ، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر (عج)در ایجاد امنیت وآسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار نموده اند.

اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت ،قدر دانی خودرااز تلاشهای ارزنده وعملکردمؤثر کلیه فرماندهان، مسوولان و آحاد کارکنان ناجا به ویژه فرمانده نیروی انتظامی در شهرستان ………….که باتدبیر شایسته توانستند با تعهد ، علاقه و پشتکار، جایگاه امنیت شهرستان را ارتقاء دهند،تقدیر و تشکر می نمایم.

امیدوارم در سایه ی توجهات حضرت ولی عصر (عج)و رهنمودهای فرمانـدهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی) در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر اسلام و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی دربرقراری نظم و امنیت جامعه ی ولایتمدار موفق و موید باشند .

منبع :با تغییرانی اندک از سایت www.iranmojri.com

 

دانلود نسخه ی پی دی اف - وبلاگ صفر و یک امن

به اشتراک بگذارید

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Google Plus
 • Print
نظرات

6 نظر به "متون آماده تقدیر نامه ویژه ی هفته ی نیروی انتظامی"

 1. مهدوی راد می‌گه:

  ممنون ازاینکه متن های تبریک را گذاشتید امیدوارم به یاری خداوند درزندگی موفق وموید باشید

 2. محمد رضا می‌گه:

  سلام متنهای قشنگی بود.

 3. علی رضا می‌گه:

  با سلام و تشکر : از متن های زیبای شما استفاده نمودم/

 4. ابراهیم دهجو می‌گه:

  با سلام . بنده از فرمانده پاسگاه خور جناب سروان اسماعیل دهجو و همکارانشان در استان خراسان جنوبی بخش خوسف تقدیر وتشکر دارم که ضمن برخورد بسیار محترمانه با ارباب رجوع نظم وامنیت را در منطقه فراهم ساخته اندو به متخلفان اجازه نمی دهند که در منطقه مانند گذشته جولان دهند . . ان شالله که موفق وموید بوده باشند .

 5. عبدالکریم می‌گه:

  تشکر
  خیلی به کارمان آمد

نظر دادن