لعنت الله علی آل سعود
انتشار: 13 شهر ماه 1395 ساعت 17:06 دیدگاه ها: یکی

به گزارش گلستان بلاگ، وبلاگ «افسران جوان جنگ نرم» نوشت:

001_3

برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

وبلاگ جنگ نرم نوشت:

وای که جه غم و حسرت بزرگی بر دل هزاران هزار ایرانی و مسمانان کشور های دیگر گذاشتند که تاریخ فراموش نخواهد کرد این فاجعه و حادثه عظیم رو….واقعا زبان از بیان عمق غم از این فاجعه و تنفر از آن قوم بی لیاقت و بدسرشت قاصر است….افسوس و افسوس از این مردمان نامرد، از مردانی که مردانگی یشان در کشتن کودکان و زنان یمنی و همدستی با تروریست ها وهابی تکفیری در کشت مردم سوریه و عراق و… هست .مردانگی شان در کشتن و اذیت کردن مهمانان مسلمان و به خصوص شیعه در کشورشان هست .وای از قومی که خودشان را به وهابی ها و اسرائیلی ها فروخته هست .

امام خمینی (ره) در مورد آل سعود می فرمایند :

امام خمینی (ره) : اگر از آمریکا بگذریم از آل سعود نخواهیم گذشت اگر از صدام بگذریم، اگر مسأله قدس را فراموش کنیم، اگر از جنایت های امریکا بگذریم از ال سعود نخواهیم گذشت. ان‌شاالله اندوه دلمان را را در وقت مناسب با انتقام از امریکا و ال سعود برطرف خواهیم کرد و داغ و حسرت حلاوت این جنایت بزرگ را بر دلشان خواهیم گذاشت و با برپایی جشن پیروزی حق بر جنود کفرو نفاق و ازادی کعبه از دست نا اهلان و نامحرمان به مسجد الحرام وارد خواهیم شد. مگر مسلمانان نمی بینند که امروز مرکز وهابیت در جهان به کانون‌های فتنه و جاسوسی مبدل شده اند که از یک طرف اسلام اشرافیت اسلام ابوسفیانی، اسلام ملاهای کثیف درباری، اسلام ذلت و نکبت، اسلام پول و زور، اسلام فریب و سازش و اسارت و اسلام حاکمیت سرمایه و سرمایه داران بر مظلومان و پابرهنه ها و در یک کلمه اسلام امریکایی را ترویج می کنند و از طرف دیگر سر بر استان سرور خویش امریکای جهانخوار می گذارند. ما مظلومین همیشه تاریخ، محرومان و پابرهنگانیم ما غیر از خدا کسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم دست از مبارزه با ظالم بر نمی داریم. بغض و کینه انقلابی تان را در سینه ها نگاه دارید با غضب و خشم بر دشمنان بنگرید و بدانید که پیروزی از آن شما است.

شعری در مورد آل سعود
یکی بود یکی نبود / زیر این گنبد زیبا و کبود / شهری بود پر از عربهای حسود / میدونی شیعه براشون چی سرود/ میون این همه سر و صدا و دود/ دیگه بی شعوریشون گذشته از حد و حدود / شده بودن سگهایی مثل یهود/ بچه ها حلال کنید آخرشو یادم نبود / خلاصه هر چی که بود و بود و بود/ لعنت الله علی ال سعود
 

————————————————————————————————————–

نویسنده مطالب و طراحی پوستر توسط : مدیر وبلاگ جنگ نرم  www.jnarm.blogfa.com

برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

                                             

به اشتراک بگذارید

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Google Plus
 • Print
نظرات

یک نظر به "لعنت الله علی آل سعود"

 1. باران بهشتی می‌گه:

  http://baranenoor.blogfa.com/post/210
  با سلام. مباحثه در مورد فعالیت وهابیت در فضای مجازی و حقیقی برای کم رنگ جلوه دادن غدیر با استفاده از پررنگ جلوه دادن عاشورا.

  دوستان ببخشید اگه مطالب اخیر بنده مورد رضایت نبوده. امیدوارم این یکی بهتر باشه.
  ممنون از لطف همیشگی شما
  موفق باشید
  یا علی

نظر دادن