فرمانده دلاورم از کوسه های وحشی اروند گذشتی و گرفتار گرگهای وحشی شهری شدی
انتشار: 13 فرو ماه 1395 ساعت 10:01 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ،وب سایت  «هوران»نوشت:

فرمانده دلاورم از کوسه های وحشی اروند گذشتی و گرفتار گرگهای وحشی شهری شدی

 

به گزارش هوران: نامه مردان رزم و حماسه آفرین خط شکن سال های دفاع مقدس، رزمندگان شجاع گردان یارسولله(ص) که معروف هستند به گردان نخبه های جنگ، به فرمانده دلاورگردان یارسول دکتر یحیی خاکی، فرماندار مظلوم دور اول انتخابات مرکز استان گرگان’ آفرین دلاور، سیه روی شود هرکه در او غش باشد. زدی به هدف، رزمنده وفادار امام شهیدان، از کوسه های وحشی اروند گذشتی و گرفتار گرگهای وحشی شهری شدی، میدانی و میدانیم که تو را نبلعیدن که در برابر فرماندهان بعثی سردار قاغدسیه، اینان رقمی و عددی نیستند، بلکه خودشان را بلعیدن، مردم شهید پرورر شهر فهمیدن، زیر پوست شهرشان چه می گذرد، ای فرمانده دل های شهیدان، آقا یحیی خاکی، سلامی از عمق جان های درد کشیده ی سال های دفاع مقدس ، سالهایی که برای مقابله با دشمن از جسم های مان، دیوار گوشتی می ساختیم، فرمانده دل ها، یاد آن روزها که همراه شهیدان به دل دشمن می زدی، روزهایی که رادیو بغداد، ازشما به وحشت یاد می کرد، یاد نبرد جانانه شما لحظه شهادت را مین و حمزه در تبور، یاد لحظه فتح فاو و به همراه شهیدان کرد افشار ، عباس زاده و…

 

لحظاتی که هیچ کس جرات روبرو شدن با دشمن نداشت، یاد لحظه خاکستر شدن اصغر بصیر، یاد لحظه ای که حامد در آغوشت جان سپرد.

 

یحیی جان، ای یار شهیدان، نور دل دیدگان مان، امشب این چند سطر را نوشتیم تا بگوییم که ما از مدتها قبل منتظر برخورد مدعیان قدرت با شما بودیم.

 

فرمانده دل ها

 

آن روز وقتی شنیدیم! سمت فرمانداری شهر را پذیرفتی، قدری ناراحت شدیم و احساس حقارت کردیم، چرا که پس از سال های مدیریت شرایط سخت جنگ، حداقل باید زمام استان، استداری را بدست می گرفتی و امروز که مدعیان قدرت، آنان که پوسته ائی از ظاهر دین و نقابی بیش بر چهره ندارن، ناجوانمردانه و غافلگیرانه با تو خدا حافظی کردند.

 

تصمیم گرفتیم که بگوییم فرمانده دل ها، نگران نباش که هر لحظه شهیدان ما، حاج بصیر، علی اصغر بصیر ، محمد زمان شاهینی، علیرضا کرد افشار، طهماسبقلی زمانی ،محمد علی ملک، محمد رضا عسگری کنارت ایستاده اند.

 

پس مردانه همچون شب عملیات والفجر هشت و کربلای چهار ایستادگی کنید و از هیچ چیزی ترس و واهمه ای نداشته باش، که تو همرزم و یار شهیدان شهری و همانطور که محمد زمان شاهینی دست شهید شجاعیان را در آن وضعیت گرفت و گفت بیا راه ازین طرفه خودشان هوایت را دارند.

 

دوستدارتان رزمندگان گردان یا رسول(ص) خانواده های سرداران شهید

26(4)

 

مرتبط:

 

(فیلم دیدنی خاطرات دکتر خاکی از شب عملیات کربلای چهار و شهید شجاعیان)

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن