غیرت ایرانی کجاست؟
انتشار: 09 مهر ماه 1395 ساعت 12:07 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو وبلاگ “شکرانه مهرانه” نوشت:

020

خسته شدم

خیلی خسته…

از اینکه هربار یه چیزیو پرت کردن جلومون، همه با هم یهویی هجوم آوردیم سمتش!

به نظرم حتی تجسمش، خیلی صحنه زشتیه.. نه؟

هربار یه چیزی مد شد، همه استفاده کردیم. هردفعه یه وسیله ای وارد بازار شد، همه خریدیم.

بی اونکه راجع بهش فکر کنیم یا تحقیق کنیم. یا اینکه شک کنیم چرا باید اونو در اختیار ما قرار بدن.

راجع به این  شبکه های اجتماعی حرف میزنم! آره دقیقا راجع به واتس آپ و تلگرام و اینستاگرام و بقیه شون!

صبرکن! جبهه نگیر! همیشه همینطوری از کنار مسائل رد شدی. همیشه خودتو قانع کردی که کاری که تو انجام میدی درسته. “ولی شاید نبود!” واقعا به این فکر کن. “شاید نبود”

در طول روزمره زندگی، هرسوالی که داری و به هر مشکلی که برمی خوری، اولین کاری که می کنی اینه که توی اینترنت سرچ می کنی و جوابشو می گیری. پس چطوریه که برای ورود به این شبکه های اجتماعی حتی یه بار سرچ نکردی پیشینه و اهدافشو دربیاری.

اشکالی نداره، من برات میگم:

نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، مالک تلگرام رو برادر خودش میخونه. تلگرام پهپاد دشمن و نرم افزار صهیونیستیه که بزرگترین مرکز جاسوسی الکترونیکی جهان در یوتای آمریکاست (UDC) متاسفانه 75درصد کاربران ایرانى ان.

زاکربرگ، مالک فیسبوک و واتس اپ و اینستاگرامه. که یه صهیونیست آتئیسته. یعنی منکر وجود خدا و بی دین. توی رتبه بندی تاثیرگزارترین صهیونیست های جهان، زاکربرگ اوله، دوم نتانیاهو و سوم مشاور زاکربرگه. زاکربرگ غول ثروتمند جهان و حامی اقتصادی رژیم صهیونیستیه. کسی که هزینه جنگ با مردم فلسطینی رو میده.

با عضویت هر کاربر، هزینه ای به سهام اون اضافه میشه که اونو پولدارتر میکنه. و الان با همین پولا کارخونه ی پهپاد سازی خریده و شیمون پرز هم ازش تقدیر کرده.

زاکربرگ یه دانشجوی آس و پاس بود که وارد فیسبوک شد. اونجا با عضویتمون انقد پولدارش کردیم که تونست واتس اپ رو نوزده و نیم میلیارد دلار بخره!

مشکل اونایی ان که میگن  زاکربرگ با ورود من یه نفر پولدار نشده که حالا با خروجم ورشکست بشه.

توی کربلا یکی از لشگریان دشمن٬ از پای اهل بیت امام حسین(ع) خلخال باز میکرد و همزمان گریه هم میکرد! گفتن چرا گریه میکنی؟ گفت چون شما نوادگان پیغمبرید! گفتن پس چرا خلخال باز میکنی از پای ما؟ گفت خب اگه من باز نکنم یکی دیگه باز میکنه!!

جنایات عظیم کربلا ٬ تشکیل شده ازهمین کمک های کوچک دوستداران اهل بیت ٬ به دشمنان اهل بیت!

دقت کردین ما ایرانیا رو اصلا به حساب نمیارن و به دینمون توهین می کنن و اقتصادمونو تحریم می کنن و هرجا هرجوریه ما رو کنار میزنن به حدی که  سی دی یه نرم افزار خارجیو میخوای نصب کنی همه زبان های کشورها و ایالت های دنیا رو داره، فارسی ولی نداره! انقد از همه چی محروممون کردن که عمدا میخوان نشون بدن ما رو به حساب نمیارن. پس چطوریه که این همه شبکه های اجتماعیشونو به راحتی در اختیارمون قرار دادن تا وارد بشیم و استفاده کنیم؟!

در پس این شرکت ها اتاقک های جاسوسی هست که تمام اطلاعات اعم از شرح حال و فکر و عقاید و رفتار و سلایق و نوع خوراک و پوشش و نحوه صحبت و همه چیز رو توسط نرم افزارهای تحلیلی و کارشناسان ویژه دسته بندی میکنن. که منشاء اصلی تصمیمات مهم امریکا و اسراییل علیه کشورها به خصوص ایرانه.

انقد نگید از سلاح خودشون علیه خودشون استفاده می کنیم. واقعا فکر کردید دشمن انقد احمقه که میلیارها دلارهزینه کنه تا توی زمین خودش از شما گل بخوره؟!

دشمن رو دست کم نگیرید  چون اگه گل میخوردن ، دسترسی ما رو محدود میکردن! چهارتا پیام فرهنگی و مذهبی شما رو دچار خطای محاسباتی نکنه!

ماجرای “ایران گیت” رو شنیدین؟ توی دفاع مقدس درحالی که کمبود شدید اسلحه داشتیم، آمریکا فردی به اسم مک فارلین رو به ایران فرستاد با یه هواپیما پر از موشک با آرم اسرائیل!

امام خمینی تمام اسلحه ها رو برگردوندن!!! قضیه رسانه ای شد و این رسوایی امریکا با نام “ایران گیت” معروف شد. امام ثابت کردن ما جون میدیم ولی برای دفاع هم حاضر نیستیم به دشمن پول بدیم و ازش اسلحه بگیریم!

نظر حضرت آقا رو هم نوشتم اینجا. ولی بدونید که رهبری اسم نمی بره، نمیگه کدوم درسته کدوم نادرست. دقیقا مشابهش مثل انتخاباته. آقا کلید میده. انتخاب درست با توئه. حالا اینجا هم بهت چندتا کد داده. خودت تشخیص بده.

به طور کلی استفاده از شبکه‌های اجتماعی و مانند آن اگر مستلزم مفسده (مانند ترویج فساد نشر اکاذیب و مطالب باطل) بوده و یا خوف ارتکاب گناه باشد   “””و یا موجب تقویت دشمنان اسلام و مسلمین شود”””    و یا خلاف قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی باشد جایز نیست. و تشخیص موضوع برعهده مکلف است.

لینک پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=istifta&mode=p

کد پیگیری سوال شرعی:    919a64661164e5ca

اینم برای محقق هاش:

حاج آقا فلاح زاده رئیس ستاد ترویج احکام و عضو بخش استفتائات رهبریه. جواب ایشون:

-آیا نرم‌افزارها هم به‌مثابه کالا هستند و حکم خرید کالای ایرانی در اینجا هم وجود دارد؟

(حکم خرید کالای دشمنان که به نحوی کمک به آنها محسوب می‌شود تحت عنوان «اعانه‌ی ظالم» شامل اینجا نیز می‌شود؛ یعنی ما با خریداری یک نرم‌افزار، خدماتی به آنها برسانیم یا به نحوی از این نرم‌افزارها استفاده کنیم که سودش به جیب آنها برود، مثل برخی برنامه‌ها که اصل ورود به آنها و تعداد استفاده‌کنندگان از آنها برای صاحبش مفید است، همین ورود به برنامه هم حرام میشود. بنابراین فرقی نمی‌کند که این کالا سخت‌افزار باشد یا نرم‌افزار و این توصیه‌‌ای که گفته‌اند اگر کالایی مشابه داخلی دارد، از کالای خارجی استفاده نکنید، شامل نرم‌افزارها هم می‌شود و باید از نرم‌افزار داخلی استفاده کنید.)

http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=29126#13

خرید اجناس غربى
258.   اگر خرید کالاهاى وارداتى از کشورهاى غیراسلامى و استفاده از آنها باعث تقویت دولتهاى کافر و استعمارگر که دشمن اسلام و مسلمین هستند، شود و یا قدرت مالى آنها را براى هجوم به سرزمین‌هاى اسلامى یا مسلمین در سرتاسر عالم، تقویت نماید، واجب است که مسلمانان از خرید و “””””بکارگیرى و استفاده”””” از آنها اجتناب کنند.

معامله با شرکت‌هاى صهیونیستى
259. خرید و فروش هرگونه کالاى وارداتى از دولت غاصب اسرائیل حرام است و همچنین خرید و فروش هرگونه کالایى از شرکت‌هاى صهیونیستى و یا شرکت‌هایى که از سود حاصله کمک به دولت غاصب اسرائیل مى‌کنند حرام است.

http://www.leader.ir/tree/index.php?catid=122

نمی دونم بعضیا چه اصراری دارن که حتما باید از نرم افزارهای دشمن استفاده کنن؟ وقتی که ایرانیش هم هست!

لطفا از شبکه هاى ایرانی استفاده کنید.

غیرت ایرانی

لینک دانلود نرم افزار گفتگوی  “بیسفون”

کانال رسمی پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری از آخر اسفند ٬ در شبکه‌ی اجتماعی تلفن همراه “بیسفون” راه‌اندازی شده و بیسفون تنها شبکه ی موبایلی است که این دفتر در آن فعالیت میکند   …http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=29177

بیسفون

دانلود نرم افزار عکس  “لنزور”

لنزور

می دونی چیه؟

بعضیا هرچی هم که بهشون بگی، بازم برای موندنشون بهانه تراشی میکنن.

فقط مواظب باشن که همه ی این انکار حق ها٬ از روی عادت به این نرم افزارها نباشه…

امام خامنه ای در مهر ماه ۹۴ فرمودند :

«بعضی بی خیالند، هر چه پیش بیاید برایشان اهمیّتی ندارد، مصالح کشور از بین برود، منافع ملی نابود بشود، ما با آنها کار نداریم .اما بعضی بی خیال نیستند، سهل اندیشند، عمق مسایل را نمی فهمند. مشکل کنونی کشور متأسّفانه به‌خاطر وجود آدمهای بعضاً بی‌خیال و بعضاً سهل‌اندیش است،‌ که البتّه معدودند، اقلّیّتند، امّا فعّالند، می نویسند، می گویند، تکرار می کنند! دشمن هم به اینها کمک می کند.

 امروز یک فصل مهمّی از فعّالیّت دشمنان جمهوری اسلامی -که البتّه ما از آنها اطّلاع داریم ، همین است که محاسبات مسئولین را تغییر بدهند و افکار مردم را دست‌کاری بکنند و اینها را در ذهن جوان های ما جا بیندازند  آماج اصلی هم جوان ها هستند؛ در چنین وضعیّتی، جوان های کشور خیلی باید بیدار باشند».

 

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن