عکس کمتر دیده شده از امام خامنه ای
انتشار: 29 شهر ماه 1394 ساعت 22:06 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ،وب سایت «ندای یک بسیجی عاشق» نوشت:

28(5)

به نقل از “ندای یک بسیجی”: معاون اول رئیس جمهور در صفحه شخصی اش عکسی از رهبر انقلاب و شهید جهان آرا منتشر کرد و در این پست فوت پدر گرامی شهید جان آرا را نیز تسلیت گفت.

امام خامنه ای

متن منتشر شده :
انالله واناالیه راجعون
امروز صبح خبر تلخ رحلت مرد بزرگوار، ابوالشهداء ، یار و یاور محرومان و پشتیبان مردم خرمشهر قهرمان، از بیمارستان قلب تهران منتشر شد و موجى از اندوه را دربین همه اقشاراز جامعه ایثارگران تا آحاد ملت شریف ایران بوجود آورد . جهان آراء از جمله کسانى بود که نمیتوان او را یک تن شمرد که سطح عمل صالح او بحدى بود که او یک جماعتى بود براى این ملت ، او بتنهایى یک لشکر بود. خستگى ناپذیرى ، از خودگذشتگى ، پایمردى در راهى که قدم میگذاشت ، از ویژگیهاى آن مرد بزرگ بود.
در خدمت به محرومان و براى تهیوع امکانات ، براى آغاز زندگى زوج هاى جوان ، سر از پا نمیشناخت . قرض الحسنه را قرض دادن به عیال الله میدانست و این سنت حسنه را ترویج میکرد. براى ایجاد اشتغال براى جوانان دل می سوزاند و از هیچ کوششی فروگذار نمیکرد .
از اغاز نهضت اسلامى ایران در کنار روحانیت و در لواى پرچم امام خمینى ره علیه گام برداشت و فرزندان رشیدى تربیت کرد که، پیش از پیروزى انقلاب اسلامى ایران او و همه جهادگران را در مبارزه علیه رژیم منحوس شاهنشاهى ، وپس ازپیروزى انقلاب اسلامى ، در دفاع مقدس ، ودر مقابل هجمه دشمن بعثى صهیونیستى، همراهى کرده وجانهاى پاک خود را تقدیم انقلاب اسلامى ایران و راه سرخ شهداء وصلحاکردند . اما او همچنان بزرگوارانه و متواضعانه خود را مدیون این راه واین آرمان میدانست و همگان را به ایثار فرامیخواند. انگار نه انگار که او پدر سه شهید از فرزندان و دهها شهید در خانواده بزرگ جهان آراء بود.
محمد او، در دفاع از هر وجب از خاک خرمشهر و مرزهاى ایمان واندیشه پاک این ملت، جان فشاند، وشرح حال او و یارانش ، نواى ماندگارى شد بر زبان مردم مظلوم خرمشهر و همه مردمان این سرزمین . ” ممد نبودى ببینى شهر آزاد گشته ” زمزمه عاشقان شهداء ایران ، تا ابد در فرهنگ این ملت جاودان خواهد ماند، همانطورکه که یاد و نام بزرگمردانى چون ابوالشهداء جهان آراء ، در تاریخ این ملت جاودان خواهد ماند. خدایش اورا در جوار رحمت خویش و در کنار انبیاء و اولیاء و شهداء و صدیقین وصلحاء و محسنین و ابرار قرار دهد، که او از همه این گلستان گلها و غنچه هایى همراه داشت.
اینجانب مصیبت وارده ، ارتحال ان بزرگمرد . “جهان آراء کبیر” را بهمه ملت ایران ، خانواده هاى شهداء و ایثارگران ، بویژه به خوزستانى ها و خرمشهرى هاى عزیز و على الخصوص به خاندان بزرگ جهان آراء و خانواده هاى وابسته و فامیل تسلیت عرض نموده براى همگان صبر و اجر از درگاه ایزد سبحان مسئلت دارم .
محمد شریعتمدارى

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن