طرح/ شهید دکتر بهشتی
انتشار: 06 تیر ماه 1396 ساعت 10:04 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ، وبلاگ «افسران جوان جنگ نرم» نوشت:

1-2

برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

وبلاگ جنگ نرم نوشت :

بیانات حضرت امام خمینی (ره) در خصوص فاجعه هفتم تیر

ملت ایران در این فاجعه بزرگ 72 تن بی گناه به عدد شهدای کربلا از دست داد.  دست آمریکا از آستین این خائن ها بیرون آمد و یک همچو جنایتی به مسلمین وارد کردند و کسانی که جز به مصلحت مسلمین اندیشه نمی کردند از وکلای مجلس و از دولت؛ وزرایی که بسیار اندیشمند بودند، وکلایی که اندیشمند بودند و از قوه ی قضاییه هم مثل آقای بهشتی که از اول شکل گرفتن جمهوری اسلامی مورد هدف بود.

این آقای بهشتی مسلمان، متعهد، این چه کرده بود که توی تاکسی می نشینی می بینی که دو نفر به هم می رسند، یک حرفشان فحش به اوست، توی اجتماعات یک دسته مرگ بر کی، طالقانی را توکشتی، شما ببینید چه ظلمی به همچنین موجود فعالی که یک ملت بود برای ملت ما، با چه حیله هایی می خواستند او را بیرون کنند.

یک جریانی بود که این روحانیون شاخص را پیش ملت رسوا کنند، با دروغ و حیله آقای بهشتی(قدس سره) که یک نفر آدمی بود که مجاهد برای اسلام بود، به درد می خورد، فعال بود، دانشمند بود، مدبّر بود، دیدید که در صحنه کشور چه فضاحت ها درآوردند، اشرار، مردم را منحرف کردند،

مردم یک وقت بیدار شدند که بهشتی در کار نبود من شهید بهشتی را یک فرد مجتهد, متدین, علاقمند به ملت, علاقمند به اسلام و بدرد بخور برای جامعه خودمان می دانستم. بهشتی یک فرد نبود بهشتی یک ملت بود یرای ملت ما.

آنچه من راجع به ایشان متأثر هستم، شهادت ایشان در مقابل آن ناچیز است و آن مظلومیت ایشان در این کشور است. من بیشتر از بیست سال است آقای بهشتی را می شناسم و در این مدت حتی ندیدم یک کلمه از کسی غیبت کند. بهشتی مظلوم زیست و مظلوم مرد و خار چشم دشمنان اسلام بود.  شهید بهشتی حقیقتاً مثل سنگ آسیای گرانی بود که با گردش خود، دهها کار انجام می داد؛ تولید انرژی می کرد، کار راه می انداخت، پیش می رفت و فکر تولید می کرد. امروز، هم حادثه هفتم تیر زنده است، هم بهشتی زنده است. شهید بهشتی پایه گذار ومعمار نوین قضایی کشور است.

شخصیت عظیم القدری مثل شهید بهشتی را از یک انقلاب گرفتن، شوخی نیست. این مرد، مردی شدیداً معتقد و متعبد بود یعنی دین و شریعت را به درستی از بن دندان قبول داشت.از تظاهر و ریاکاری و از کارهایی که خلاف صمیمیت و خلوص است شدیداً روی گردان بود.

————————————————————————————————————-

نگارش مطالب و طراحی پوستر توسط : ابراهیم معصومی مدیر وبلاگ جنگ نرم  www.jnarm.blogfa.com

برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

                                                  

 

صفحه ما در اینستا گرام https://www.instagram.com/golestanblog

گروه تلگرامی گلستان بلاگ    https://t.me/joinchat/AAAAAECk6fQ17SlVhnADIA

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن