طرح/ تروریست کیست…؟
انتشار: 15 شهر ماه 1396 ساعت 21:06 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ، وبلاگ «افسران جوان جنگ نرم» نوشت:

04

برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

وبلاگ جنگ نرم نوشت :

گاهی برخی تصاویر فقط ظلم را نشان می‌دهد مانند جنایت‌های بی‌شمار داعش و طالبان و غیره در عراق و سوریه، افغانستان و یمن و غیره. مردم وفتی این تصاویر را می‌بینند از ظلم‌های این گروه های تروریستی تاسف می‌خورند اما برخی تصاویر مظلومیت را نشان می‌دهد مانند مرگ پسربچه یا دختر بچه در بغل مادرش یا کشته شدن کودک خرد سال در کنار خواهرش و برادرش که جهان را تحت تاثیر خود قرار میدهد.خداوندشاهداست قلب هر انسان آزاده ای برای مظلومیت یمنی ها و سوری ها در ناراحتی هست آل سعود باکمک همدستان خبیث و پست خودش دست به این کار های ظالمانه و ناجوانمردانه میزند. و  متأسفانه در این دنیا کشور هایی دم ازحقوق بشر و آزادی و دموکراسی می زنند که خودشان بوی از حقوق بشر نبرده اند.

چی بگم از کجا بگم از دختر بچه ای سه ساله ای که بخاطر پناهده شدن و فرار از دست تروریست های آدم کش و جنایت کار مجبور شد که فرار را به ماندن ترجیح دهد و در نهایت جنازه اش در کنار ساحل پیدا شد .از پسر بچه ای که پدر و مادرش در جلوی چشمش کشته شدن .از دختران و پسرانی که خواهر و برادرانش در جلوی چشمشان شهید شدند ….

آی مردم جهان ما در قرن 21 زندگی میکنیم قرنی که باید در آن ظلم نباشد قرنی که علم و پیشرفت باید در خدمت مردم و در بهتر زندگی کردن مردم باشد …..

قرنی که نباید در آن جنگ باشد قرنی که نباید در آن حتی کودک کار باشد قرنی که نباید حتی کودکی بدون سواد باشد ولی چرا بعضی ها بخاطر منفعت خود و هم دستانشان دست به کار های میزنند که یک کودک را از مادرش از پدرش محروم میکند واقع چرا ؟

ظلم و ستم تا کی؟ تا کی باید مشاهده کنیم که کودکی در اثر شلیک خمپاره یا شلیک گلوله کشته شد .واقعا باید در یک جایگاه بین الملی این سوال را پرسید که کودکان چه گناهی کرده اند اصلا مسلمانان چه گناهی کرده اند که باید انقدر سختی و ظلم را تحمل کنند .انقدر آورارگی و تجاوز به کشورشان را….

آی مردم جهان من به عنوان یک وبلاگ نویس از شما میپرسم آیا وقت آن نرسیده که دست متجاوز را از کشور های اسلامی قطع کنیم چرا انقدر ظلم را به مسلمانان میکنند چرا….؟

مردم کشور های اسلامی میایند کلی برنامه ریزی میکنند تا دست کشور های استکبار را از کشورشان قطع کنند ولی درست در هنگام عمل خائنینی پیدا میشوند که آرامان انقلابشان را زیر سوال میبرد و به دشمن میفروشد بخاطر چند دلار…

در این دوران حساس بجای اینکه کشور های اسلامی باهم متحد بشوند متاسفانه بعضی ها در سایه حمایت های غرب و آمریکا میاد کشور همسایه خودش را بمب باران میکند واقعا چرا ..آل سعود خائن الان باید کاری میکرد اسلام را در کل دنیا بشناساند نه فرقه وهابیت را…

 ای کاش در دنیا هیچ ظلمی نبود ای کاش ظلمی نبود ….

ای کاش کودکان در امان بودند ای کاش جنگ برای کودکان نبود ….

ای کاش اصلا جنگ نبود ….

این جنایات ظالمانه که بر مردم میکنند یه روزی هم یقه خودشان را هم خواهد گرفت یه روزی خواهد رسید که مردم جهان برای آل سعود و آمریکا و اسرائیل و و همدستانشان تف خواهند کرد همه اینا در تاریخ ثبت خواهد شد یه روزی خیانت ها بر ملا خواهد شد .آن روز دیر نیست ….

تروریست واقعی کسانی هستند که حامی هستند، حامی کشت و کشتار حامی ظلم حامی ستم .یه زمانی دشمن با  گروهک تروریستی مجاهدین خلق وقت کشورمان را گرفت یه زمانی با پژاک یه زمانی هم داعش و طالبان و… ولی آیا مگه میشه اراده یک ملت انقلابی را با این چیزا تضعیف کرد مگه میشه ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی را با این چیز ها ترساند ؟

به قول امام مهربانم(امام خمینی) که فرموند بکُشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می‌شود…

به امید روزی که همه مردم جهان از شر ترور و ترویست خلاص بشن به امید روزی که تمام مسلمانان جهان در آسایش و آرامش زندگی کنند.به امید روزی که در هیچ جای جهان جنگی وجود نداشته باشد .آمین.

—————————————————————————————————————–

نویسنده مطالب و طراحی پوستر توسط : (ابراهیم معصومی) مدیر وبلاگ جنگ نرم  www.jnarm.blogfa.com

برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

                                   

 

صفحه ما در اینستا گرام https://www.instagram.com/golestanblog/

https://twitter.com/golestanblog آدرس توییتری ما

گروه تلگرامی گلستان بلاگ    https://t.me/joinchat/AAAAAECk6fQ17SlVhnADIA

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن