طرح/ اسرائیل شر مطلق است…
انتشار: 19 مهر ماه 1396 ساعت 21:07 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ، وبلاگ «افسران جوان جنگ نرم» نوشت:

04

برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

وبلاگ جنگ نرم نوشت :

تمامی مقامات رژیم صهیونیستی بر این باورند که برای حفظ امنیت رژیم صهیونیستی راهی جز زیر پا گذاشتن حقوق بشر و ابتدایی ترین قوانین اخلاقی و انسانی وجود ندارد. بنابر تمام آن چه گذشت می بینیم که راه حل دو کشور حتی در صورت وجود فشار های بین المللی نیز با مبانی سیاست های راهبردی و سیاست خارجی رژیم صهیونیستی منافات دارد.

همانگونه که برای جمهوری اسلامی ایران مخالفت با رژیم صهیونیستی و به رسمیت نشناختن آن از اصول راهبردی سیاست خارجی و از سیاست های موضوعه در این باب است، برای سیاستمداران رژیم صهیونیستی نیز، صلح با اعراب و حتی عدم کشتار آنان و نسل کشی های گاه به گاه نیز با سیاست های موضوعه رژیم صهیونیستی منافات دارد و اعمال این رژیم در تمامی این سالها گویای همین حقیقت بوده است. بنابراین به نظر نمی رسد استفاده از فشار های بین المللی برای تحقق دو دولت و صلح میان آن ها حد اقل از دید سیاستمداران رژیم صهیونیستی چندان عملی به نظر برسد.

به باور مقامات رژیم صهیونیستی و با توجه به اعمال و فعالیت های آنان آنچه موجودیت این رژیم را تهدید می کند نه کشتار های هلوکاست مانند، بلکه «انجام ندادن» اعمال خلاف حقوق بشر توسط دولت رژیم صهیونیستی است. بنابراین حتی برای کسانی که به خشونت در برابر اسرائیل معتقد نیستند و وجود آن را به رسمیت می شناسند اما معتقدند می توان این کشور را وادار به صلح کرد بهترین پاسخ، پاسخی ست که خود مقامات رژیم صهیونیستی به آنان داده اند. موجودیت این رژیم وابسته به کشتار غیر نظامیان و تجاوز به مرز های همسایگان است. بنابراین از نظر خود آنان راه ساده برای محو رژیم صهیونیستی از نقشه ی جهان این است که جلو این اعمال توسط وی گرفته شود.

شاید هنگامی که سال ها قبل امام موسی صدر در دیدار با اعضای جنبش امل، به بیان معنای عبارت «اسرائیل شر مطلق است» پرداخت کمتر کسی در جهان غرب و حتی جهان عرب متوجه منظور وی شد اما امروز راز این سخنان آشکار تر از گذشته خود را نشان می دهند:
«ما اسرائیل را شرّ مطلق می دانیم. بدتر از اسرائیل در جهان وجود ندارد . اگر اسرائیل با شیطان در گیر شود، در کنار شیطان خواهیم ایستاد. اگر اسرائیل با چپ درگیر شود، در کنار چپ خواهیم ایستاد. اگر اسرائیل با راست درگیر شود، در کنار راست خواهیم ایستاد.»

امام خامنه ای (مدظله العالی) میفرمایند :

برخی صهیونیستها گفته اند با توجه به نتایج مذاکرات هسته ای، 25 سال از دغدغه ایران آسوده شده ایم اما ما به آنها می گوییم شما 25 سال آینده را، اصولاً نخواهید دید و به فضل الهی، چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.در همین مدت نیز روحیه اسلامی مبارز، حِماسی و جهادی، صهیونیستها را راحت نخواهد گذاشت.

((ما عاشق مبارزه‌ با صهیونیست‌ها هستیم))

————————————————————————————————————-

جمع آوری مطالب و طراحی پوستر توسط : مدیر وبلاگ جنگ نرم  www.jnarm.blogfa.com

برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

                                         

 

صفحه ما در اینستا گرام https://www.instagram.com/golestanblog/

https://twitter.com/golestanblog آدرس توییتری ما

گروه تلگرامی گلستان بلاگ    https://t.me/joinchat/AAAAAECk6fQ17SlVhnADIA

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن