سرنوشت مقلدان خمینی جز شهادت نیست
انتشار: 26 آذر ماه 1394 ساعت 21:09 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ،وب سایت «گردان سایبری خیبر» نوشت:

این روزها حال و هوای شیعیان علی ابن ابی طالب (ع) بدجور غم آلود و دردناک است ، شیعیانی که طعم غربت مولایشان را درعصر حاضر تجربه ای دوباره میکنند ، شیعیانی که به چشم ، خوارج زمان را میبینند ، شیعیانی که در صحنه های دردناک این زمانه یتزویر و نیرنگ شاهد عینی تخریب اسلام و مذهب بر حق عالم هستند … !

کسانی که لباس پیامبر خدا(ص) را به تن دارند اما از منش و خصلت وی فقط اسم و رسم را به دوش میکشند ! به خداوند احد و واحد قسم درد دارد در میان مردمی زندگی کنی که طمع قدرت و حرص دنیا آنها را از حیوان درنده وحشی ،وحشی صفت تر کرده است ، در نیجریه عده ای را قتل عام کرده اند و به شهادت رساندند فقط به جرم اینکه محب علی و اولاد علی(ع) هستند ، هیچکس صدایش در نیامد !

کیلومتر ها آنطرف تر حادثه ای تروریستی رخ داد که دنیا برایشان ژس ماتم و عزا گرفت ، انگار در نوع منش خلقت خود نیز فرق و اختلاف گذاشته اند ، اما ناله ی ما از چیست ؟ درد ما ازچست ؟؟

08865

درد ما این است وقتی عده ای در فرانسه در آن حادثه تروریستی جان خود را از دست دادند عده ای روشنفکر مدعی حقوق انسانیت جلوی در سفارت فرانسه چادر زده بودند و شمع روشن میکردند و ابراز هم دردی ، اما در واکنش به شهادت شیعیاننیجریه فقط کلمه متاسفم را به مصرف جامعه داند !

درد دارد رئیس جمهور کشورت دقیقا دو ساعت بعد از حادثه تروریستی فرانسه سریعا بیانیه صادر کند و ابراز هم دردی و و هزار آه و ناله ، اما در مقابله با شهادت هم مذهب ها و برادران دینی خود بعد از سه روز بالاخره یک پیام تسلیت و یک سخنرانی دیپلماتیک را ارائه داد … ! برادر حسن به کجا چنین شتابان ؟ آیا خون آن چشم آبی های غربی پر رنگ تر از این برادران شیعه ومحبان علی (ع) بود ؟؟؟

واقعا خجالت دارد که لباس پیامبر خدا (ص) را به تن داشته باشید و در بوق و کرنا شعار های اسطوره ای بدهید اما زمانی که باید باشید و با فریاد عدالت خواهی و حمایت از شیعیان و محبان علی(ع) گوش دنیا را کر کنید ناگهان تغییر منش بدهید ؟؟ این همان چیزی است که شما در مکتب امام(ره) آموختید ؟؟ بر چه اساس فرق میگذارید بین آنها و اینها ؟؟؟ ثروت ؟؟ قدرت ؟؟ رنگ ؟؟

بعنوان یک رئیس جمهور واقعا در شان مذهب و دین و اعتقادات خود رضایت آمیز عمل نکردید ! ما متاسفیم برای آنهایی که خود را از شاگردان مکتب نهضت انقلاب و خمینی کبیر (ره) میدانند، کسانی که ادعای محب علی (ع) بودن را دارند اما در عمل چیزی جز یک شخصیت ممتنع نیستند و نخواهند بود و نمیتوانند باشند !

پ.ن : در ابتدا این حادثه دردناک را محضر تمام شیعیان حضرت علی (ع) تسلیت عرض میکنیم و یک خدا قوت به غیرت مسئولان کشورمان عرض میکنیم بابت این اخلاق دیپلماسی که در واکنش به حادثه شهادت شیعیان نیجیریه بروز دادند !

پ.ن : سه سایت از سایت های زیر مجموعه گردان سایبری خیبر برای چهارمین بار از سوی مقامات رسانه ای کشور تهدید شد اما عقب نشینی در کار نیست !صرفا جهت اطلاع  انهایی که دندان برای زمین زدن سربازان سید علی (روح الفداء) تیز کرده اند … !

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن