سخنی با سید حسن خمینی !؟( بخش اول )
انتشار: 17 بهم ماه 1395 ساعت 17:11 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ، وب سایت «پایگاه عدالت خواهان» نوشت:

0247-1

از کسی که بناست یادگاری صالح برای امام باشد انتظار است بر سر مصالح ملت انقلابی و اسلام با حزب و جریانی تعارف و مماشات نکند و محبوبیت بدست آمده از برکت وجود امام راحل را خرج جریانی نکند که در مقام عمل و نه شعار با سیره ی امام در تقابلی آشکار هستند.

حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی
تولیت محترم حرم امام خمینی(ره)
باسلام و احترام به روح پر فتوح امام راحل عظیم الشأن
برخود لازم دانستیم مواردی را خطاب به شما در خصوص مسائل سیاسی کشور بیان نمائیم و انتظاراتی را که از شما بعنوان نوه ی امام(ره)داریم مورد اشاره قرار دهیم:
۱—امام(ره) هرگز اشرافی گری را نپذیرفتند و می فرمودند:من یک تار موی کوخ نشینان را با کاخ نشینان عوض نمی کنم.آن پیر عارف سالیان پس از پیروزی انقلاب در منزلی ساده و به دور از هرگونه آلایش و تجملات گذر ایام کرد تا سرانجام با قلبی آرام و دلی مطمئن به دیدار معبود شتافت.
۲—امام بر سر انقلاب اسلامی و یا ارزش های اسلامی انقلاب اهل مسامحه با احدی نبوده و حتی با یادگار مرحوم سید مصطفی خمینی تعارفی نداشت،و بر سر ارزش های انقلابی منتظری ساده لوح را کنار گذاشت.
۳—امام هرگز خود را محصور در خط و جریان سیاسی نکرده و همیشه حصر و وقف مردم و اسلام بود.
۴—امام هرگز آمریکا را قابل اعتماد ندانسته و رابطه ی ما با آمریکا را به رابطه ی میش و گرگ تشبیه نمودند.
۵-امام هرگز در برابر واژگانی مثل حقوق بشر،دموکراسی و…تسلیم فشارهای خارجی نشدند.
با عنایت به چند اصل کلی فوق بعنوان سیره ی عملی امام بخشی از انتظارات بدنه ی حزب اللهی جامعه را از شما بعنوان فردی که می بایست آینه ی تمام نمای رفتار امام راحل و منعکس کننده ی راه و سیره ی پیر جماران باشید متذکر می شویم،باشد که مورد رضای ذات اقدس الهی و امام عصر(عج)واقع گردد:
۱—از کسی که بناست آینه ی تمام نمای رفتار امام باشد توقع است در حفظ مفاهیمی مانند ساده زیستی و پرهیز از تجملات و اشراف گران الگو باشد.
۲—از کسی که بناست یادگاری صالح برای امام باشد انتظار است بر سر مصالح ملت انقلابی و اسلام با حزب و جریانی تعارف و مماشات نکند و محبوبیت بدست آمده از برکت وجود امام راحل را خرج جریانی نکند که در مقام عمل و نه شعار با سیره ی امام در تقابلی آشکار هستند.
۳—از شأن کسی که بناست بوی امام استشمام شود بعید است که از دولتی بنام اعتدال و البته بکام نجومی بگیران و اشراف سالاران که موجبات نارضایتی عموم مردم در بستر جامعه را ایجاد کرده تمام قد دفاع کند و نقش مدافعی سنگین وزن در معادلات سیاسی را برای آن دولت ایفا کند.
۴— انتظار می رود همانند امام راحل شما نیز که یادگار آن بزرگوار هستید نسبت به دفاع از حریم اسلام ناب محمدی در مقابل دو سوی باطل اسلام یعنی اسلام رحمانی و اسلام آمریکایی اعلام حساسیت و انزجار نمائید.
۵— انتظار می رود در دفاع از ارزش های اسلامی و در رأس آن ولایت فقیه بعنوان میراث اصلی امام حساس باشید نه اینکه شبانه به استقبال از زندانی فعال فتنه رفته و مشروعیتی برای آن جریان خناس در افکار عمومی ایجاد نمائید.
۶-انتظار می رود آنها که از بی بی سی و صدای آمریکا خوراک فکری می گیرند  و در داخل نسبت به جایگاه ولایت جفا روا می دارند از شما ناامید شوند همچنان که منتظری از تغییر امام ناامید شد.
۷— انتظار داریم توجه کنید شما متعلق به همه ی سلایق جامعه هستید همچنان که امام راحل اینگونه بودند نه اینکه از رفتار سیاسی و مراودات اجتماعی اینگونه برداشت شود که عضوی از جریان سیاسی اصلاح طلب هستید.
۸— انتظار داریم نسبت به مسائلی چون حقوق های نجومی و دریافت از صندوق ذخیره ی فرهنگیان و…همچون پیر جماران حساس باشید و نسبت به این مسائل دولت را بعنوان عامل اصلی این رفتارهای غیر اسلامی مواخذه کنید.و توجه داشته باشید که این دولت از تکیه بر بیت امام و منتسبان امام توانست نظر عموم مردم را جلب کند.

در پایان امید است رفع دغدغه های فوق الاشاره از سوی جنابعالی مورد توجه قرار گیرد.
و من الله توفیق—جانباز محمد خادملو مدیر پایگاه عدالت خواهان

 

 

 

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی «جدیدترین اخبار» اینجا کلیک کنید

 

اخبارمرتبط

 

چرا آیت الله سید کاظم نورمفیدی امام جمعه گرگان از اعلام مرزبندی خود با جریان فتنه 88 , به مردم وحشت دارد؟/ فیلم ضرب و شتم مظلومانه نیروهای بسیج

 

بعد از 33سال” خروج پرونده خانه تیمی کوی ویلای گرگان از بایگانی!؟

 

چند سوال ازحضرت آیت ا…نور مفیدی ،فقط برای رفع شبهه

 

آخرین خبر از جزئیات روابط و هویت فرد دو تابعیتی دستگیر شده توسط سازمان اطلاعات سپاه نینوای استان گلستان+تصویر

 

در آمد مجمومه های اقتصادی آیت الله نورمفیدی در کجا هزینه میشود؟ / رهبری فرمودند : بعضا مطرح کردن اسلام رحمانی کاری است غلط و احیانا گمراه کننده/عبداللهی :خدمات اقتصادی آیت الله نورمفیدی در راستای ترویج اسلام رحمانی است

 

 

 

فعالیت های اقتصادی آیت الله نورمفیدی امام جمعه گرگان و افراد منتسب +جزئیات اسناد

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن