رهبری رهبر همه ماست …
انتشار: 13 فرو ماه 1395 ساعت 15:01 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ،وبلاگ«مصلح»نوشت:

با عرض سلام و ادب و احترام

رهبر معظم انقلاب : بنده دولت را تأیید و حمایت می کنم و از همه توانی که در اختیار دارم، برای حمایت از دولت استفاده خواهم کرد و به مسئولان بلندپایه دولت اعتماد دارم

به گفته مقام معظم رهبری ایشان نه تنها به دولت اعتماد دارند بلکه آن را هم حمایت می کنند این مطلب را برای آن نوشتم که عده ای قصد دارند با تفرقه افکنی بین دولت و رهبری معظم و حتی تخریب دولت محترم قصد فروپاشی نظام را دارند من به آنها میگویم ” به طور قطع دشمنان این ملت از بروز شکاف استقبال می‌کنند و در این صورت است که زمینه را برای توطئه‌های خود مساعد می‌بینند. امنیت امروز ایران در منطقه پرآشوب، نتیجه همدلیو همزبانی دولت و ملت است. ” (دکتر روحانی)

26(4)

 

تا جایی که شخص ریاست جمهوری در اولین جلسه هیئت دولت تصریح کرد :

متاسفانه عده‌ای دنبال تفرقه و اختلاف‌افکنی هستند. با صراحت اعلام می کنم که رهبری، رهبر همه ماست. طبق معیارهای شرعی، قانونی و ملی، دولت به‌طور کامل از رهنمودهای رهبری تبعیت می‌کند و هر زمانی که دستور بدهند، عینا در صدد تحقق آن خواهیم بود.

عظمت رهبری عظمت همه ما، عظمت نظام و کشور است و تضعیف ایشان، تضعیف همه ما، کشور و نظام است.

دیروز 12 فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران بود روزی که ملت استقلال خود را در اینانتخابات تثبیت کردند و یکدل و همدل و همزبان با امامشان به پای صندوق های رای آمدند و با رای 98 درصدی خود با صراحت اعلام کردند که ملت ایران پشت هم هستند و به معنای واقعی کلمهوحدت دارند آن هم از جنس اسلامی .

ملت ایران هیچ وقت آن روز ها را فراموش نکنید آن روزهایی که با وحدت و همدلی به خیابان ها ریختید و آن حکومت قدرتمند که پشتوانه آن آمریکای جنایتکار بود را توانستید سرنگون کنید آن روزها را فراموش نکنید که جگر گوشه های خود را به میدان های جنگ فرستادید تا مبادا دشمن به آب و خاک ما نفوذ کند دشمنی که تمام کشور های دنیا آن را حمایت کردند تا این انقلاب سرنگون شود اما شما ملت بیدار به ندای امام خود لبیک گفتید و به میدان های جنگ رفتید و نگذاشتید که دشمن یک وجب از خاک ایران سرافراز را تسخیر کند الآن هم جنگ است ولی از نوع نرمش پس بیایید که با هم در این فضاهای مجازی ، اینترنت و … مشت محکمی به کسانی بزنیم که ندایتفرقه بین دولت و ملت و رهبری سر دادند و دولت را خائن خطاب می کنند و با استفاده از هر ابزاری دولت را تخریب میکنند دولتی که در کوشش است که هر طور شده موانع اقتصادی را از سر راه ملت ایران بردارد و سعی دارد که بدون جنگ این مشکلات را با دیپلماسی و مذاکره حل کند و بحمدالله موفق بوده و همان طور که در سخنرانی های مقام معظم رهبری مشاهده می کنید ایشان از ریاست محترم جمهوری حمایت می کنند .

پ.ن : کسانی که دولت را تخریب می کنند خودشان را تخریب کرده اند زیرا ملت و دولت و رهبری پشت هم هستند .

یا حق

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن