رابطه شجره خبیثه و سیب و گلابی!!
انتشار: 05 آبا ماه 1395 ساعت 17:08 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو وبلاگ “وزنه سیاسی” نوشت:

1913387456-talab-ir

به نام خدا و برای خدا

حاصل بازی قمار برد-برد جناب روحانی با کدخدا(آمریکا) برجام بود. لذا اگر عقلاء قوم اجازه دهند که رئیس جمهور، هر روز از برجام تفسیری هپروتی ارائه دهد و ملت و مملکت را معطل میوه بدبوی شجره خبیثه برجام نگه دارد، آنگاه بوی متعفن “خسارت محض برجام”، تار پود کشور را گرفته و پدیده ای بدتر از بهائیت را با طراحی دقیق شیطان بزرگ خواهیم دید!

برای درک بیشتر از شجره خبیثه برجام، به این تفاسیر جناب روحانی نگاهی دوباره می اندازیم تا به عمق جریان نفاق پی ببریم، ایشان یک روز می گوید؛ “برجام را خدا آورده” در روز دیگر می گوید، “برجام سایه جنگ را از کشور دور کرد!” در وقت دیگر، “کفران نعمت برجام را تقبع می کند!”فردا روزی، “برجام را آبروی کشور معرفی می کند!” و در شهر ما هم گفت؛ “برجام نهالی است که سیب و گلابی می دهد” و با سخن کودکانه ای می گوید؛ “برجام برای صادرات آب سنگین به جهان بوده است!”

وقتی سید علی محمد شیرازی با کمک استعمارگران شجره خبیثه بهائیت راخ بنا کرد، در اول کار باب امام زمان شد! رفته رفته خود را امام زمان خواند! و سپس جایگاه پیامبری را برگزیده و در نهایت، خود را خدا دانست! متأسفانه همین روش در روند نهال شجره خبیثه برجام دیده می شود که حاج حسن روحانی یک روز می گوید؛ برجام را خدا آورده و کسی حق کفران آن را ندارد! و روز دیگر آبروی کشور دانسته، که باید شکرش بجا آورده شود! فلذا؛ خدا را شاکریم که جناب روحانی دیروز در استان ما، برجام را نهال سیب و گلابی خواند که باید منتظر ثمر آن از سوی کدخدا باشیم! تا زیر پایمان علف سبز کند!

نکند، آقای روحانی، با تفاسیر هپروتی از برجام، خود را موسی فرض کرده و برجام را مائده آسمانی که قوم بنی اسرائیل ازن موسی مائده زمینی طلب کردند و در اراک با ادبیات سخیفی که در شأن رئیس جمهور نیست و بی عرضگی دولت اعتدال را ثابت می کند، می گوید: «یک عده کودک درب باغ آمده اند و می گویند سیب و گلابی کجاست که می خواهیم میل کنیم.ما باغ را از دست غاصب خارج کردیم، نهال به دست ملت کاشتیم و آماده باروروی است اما صبر لازم نیست برای باروری این باغ؟»

البته به جناب روحانی می گوئیم؛ کودک، آن کسی است که آمریکا را کدخدا می داند و امروز به دریوزگی افتاده، تا اقدامات کودکانه خود را در هنگام تنظیم برجام به منتقدین نسبت دهد و از خدا و ملت هم شرم و حیا نمی کند! و همچون غضنفر، مشغول زدن گل به خودی است! با این فرق، که رئیس جمهورمان بر عکس غضنفر، دانسته و بر اساس تفکر لیبرالیستی، گل به دروازه خودی می زند!!!!!

والسلام

 

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن