دوست داریم باور کنیم همه چیز خوب است !
انتشار: 25 تیر ماه 1394 ساعت 16:04 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ،وب سایت «گردان سایبری خیبر» نوشت:

در این بازار گرم مذاکرات هسته ای و توافق صورت گرفته ای که فعلا در مرحله جمع بندی است و حاشیه سازی های بسیار عجیب در جامعه و بین مردم لازم دونستیم جواب یه عده از دوستان تندرو در این زمینه رو بدیم ، ان شالله که این توافق مثل دو توافققبلی نباشه ، اما یه سری مطلب راجب این موضوع مذاکرات و توافق موجود !

همونطوری که رهبری گفتن بعضی ها سر سفره آماده و نشستن و اینقدر دست و بالشون تو امتیازات دادن و گرفتن پر بود تا اینکه تونستن پای میز مذاکره برن که اونم مدیون مقاومت سال های قبل مردم ایران و مردان انقلابی کشور و شهدای عزیز و گرانقدر خود هستیم ، امروز اگه یه عده میان این مذاکرات رو به اسم این آقایون مسئول حال حاضر تمام میکنند واقعا بی انصافی هستش ، چه بسا نقش اصلی رو همون مردان مقاومت به دوش کشیدن ، اگه مقاومت گروه قبل و درایت رهبری و ایستادگی مردم و  دولت قبل نبود الانه باید با پشمک حاج میرزا و آبنبات سر میز مذاکره صفارایی میکردیم چون واقعا ما امتیازی نداشتیم تا بخوایم سر اون مذاکره کنیم و ازش بهره بگیریم !

البته امیدواریم طرفین مقابل در این مذاکرات دبه در نیارند و از خودشون صداقت نشون بدن ، هرچند بعید میدونم اینکار رو ، اما خب این توافق لازم بود تا بقول رهبری حجت بر مردم تمام بشه که حتی اگه توافق هم بشود و تحریم ها برداشته هم بشوند باز هم همون چیزی نمیشه که مردم انتظارشو دارند یه عده میگویند تاریخ به احترام محمد جواد ظریف خواهد برخاست و یک عده دیگر میگویند تاریخ در قضاوت خود ظریف را کنار فتحعلی شاه به هنگام امضای ترکمانچای قرار خواهد داد…!

قطعا تاریخ هیچوقت شرافت کسانی را که به خیابان ها میریزند و با رقص و پایکوبی محدود شدن قدرت کشورشان رو جشن میگیرن تایید نخواهد کرد ، چه بسا افرادی هم که جشن و پایکوبی میکنن صرفا عده ای خاص هستند که اصلا راجب دنیای سیاستهیچ شناختی ندارند و شاید اصلا حتی یکبار هم متن توافق را نخوانده اند ، درست مانند بیان لوزان که هیچکس آن را تایید نمیکرد اما یک عده طوطی وار یه سری حرف های اسطوره ای شنیده بودند و برای خودشان خوشحالی میکردند ….

این توفق چه خوب باشد ، چه بد یک دستاورد نیست صرفا عقب نشینی است چه بسا عقب نشینی تاکتیکی و ملتی که از عقب نشینی خود جشن و پایکوبی بگیرد دشمنش را تشویق به حمله بعدی میکند ،هر آنچه دستاورد و حاصل مقاومت است جشن دارد نه عقب نشینی! چه بسا ما امیدوار بودیم بجای خوشحالی کردن یه عده دختر پسر سرخوش بالا شهری پشتم گرمه ، کسان دیگری خوشحالی میکردند.!

کارگرانی که از کار بیکار شده اند ، جوانانی که جویای کار هستند ، فارغ التحصیلانی که مدرک را گذاشته اند در کوزه ، آنهایی کهحقوقشان چند ماه است عقب افتاده ،قربانی های مراکز صنعتی تعطیل شده ،میلیون ها خانواده ای که منتظر تحویل کلید خانه هایشان هستند،و مغز هایی که بار سفره بسته اند و …

اما همه خوب میدانند مشکل اصلی کشور ما اصلا تحریم نبود سوء مدیریت داخلی بود ، که روی بهانه تحریم مونتاژ میشد ،دوست دارم بارو کنم که توافق خوبی کرده ایم ، دوست دارم باور کنم مثل دو توافق قبلی برخی افراد سرخوش الکی رقص و پایکوبی راه ننداخته اند ، دوست دارم باور کنم مشکلتمان از این به بعد کم کم حل میشود میشود و وضع زندگی مردم بهتر ، دوست داریم باور کنیم از این به بعد هم چرخ زندگی مردم میچرخد هم چرخ پیشرفت و سازندگی !

اما به نوعی خوشحال هم هستیم از اینکه میدانیم دیگر دولت مردان کشورمان بهانه ای برای کم کاری خود ندارند ، آنهایی که حتیآب خوردن را به تحریم ها ربط دادند آنهایی که کم کاری خود را به پای این تحریم ها تمام کردند ، آنهایی که همه ی مشکلات کشور را به این مذاکرات گره زدند ، اصلا ما میپذیریم همه چیز خوب و خوش تمام شده ! حالا منتظر تکامل و چرخیدن چرخ زندگی در زندگی مردم هستیم ! دولت محترمه بسم الله …

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن