خانواده ای آرام
انتشار: 16 بهم ماه 1394 ساعت 19:11 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ،وب سایت «اصحاب عشق» نوشت:

اگر قیمت لوازم آرایشیتان را از همسر یا بابای صرفه جوی خود، پنهان می کنید بهتر است بدانید ما کم هزینه ترین روش های زیبایی را معرفی می نماییم، دوره ی آنلاین غواصی در زیبایی به شما کمک می کند تا بعد از ازدواج کمی تغییر کنید یا اگر همسرتان  فرزندی از قبل داشت او را راحت تر بپذیرید و زیبایی های فرزند همسرتان را ببینید.

1256416_342

 پیامدهای پنهان کاری در رابطه زناشویی
جایگاه پنهان کاری بین همسران کجاست؟ آیا شما هم رازی دارید که اگر افشا شود زندگی مشترک تان به خطر بیفتد؟ آیا فکر می کنید دروغ گویی جایی بین شما و همسرتان دارد؟ تفاوت دروغ گویی و پنهان سازی چیست؟ کافیست فقط نگاهی به دکه های روزنامه فروشی بیاندازید تا از جدیدترین دروغ های برملا شده در زندگی افراد پولدار و معروف باخبر شوید. چرا به این موضوعات علاقه داریم؟ آیا تاثیر مخفی کاری و دروغ را در روابط خودمان درک می کنیم؟
چگونه می توان زیبایی آدم ها را دید؟

تا حالا شده کسی به شما بگوید فلانی را دیدی؟ مثل ماهه! بعد وقتی که او را می بینید در اولین نگاه به نظرتان نه تنها مثل ماه نیست، بلکه ذره ای از زیبایی در او پیدا نمی کنید. مدتی از آشنایی تان می گذرد، متوجه اشتباه تان می شوید، بله این اخلاق و رفتارش است که او را مثل ماه نشان می دهد، نه سیمای ظاهرش. در واقع چشم هایتان در نگاه اول نتوانسته زیبایی واقعی اش را ببیند.
 کم هزینه ترین روش ها برای زیبایی پوست
خیلی از آدم ها اهمیت خیلی زیادی به زیبایی پوست و صورت  خود می دهند اما بسیاری از آن ها از روش های مصنوعی و استفاده از مواد شیمیایی خسته شده اند و یا به دلیل هزینه های سنگین مواد آرایشی و بهداشتی شیمیایی توان استفاده از آن ها را ندارند.
 بعد از ازدواج درستش می کنم
چند نفر از دوستان و آشنایانتان را سراغ دارید که ازدواج کرده باشند به این امید که بعدا طرف مقابلشان را تغییر دهند؟ «از تیپش خوشم نمی آید، اما عوضش می کنم»، «خیلی بچه ننه ست، بگذار عروسی کنیم، درستش می کنم»، «تنبلی همه مردها بعد از ازدواج درست می شود» و… این ها جمله هایی کمابیش آشنا هستند که باعث سرنگونی یک زندگی مشترک خواهند شد.

 لطفا در محیط کار کنار هم باشید

محل کار شما هر چقدر هم که مرتب و منظم باشد، مثل هر شرکت دیگری می تواند از تغییرات به جا و بهینه سود ببرد. با انجام این کارهای جزئی وکم هزینه می توانید محیط کارتان را در جهت بهتر دگرگون کنید و با یک کار تیمی خوب موفق شوید.
دوره ی آنلاین غواصی در زیبایی
فرقی نمی کند چند سالتان است، اهل کجایید، زن هستید یا مرد، چه طرز تفکری دارید؛ «زیبایی» موضوعی است که همگان به آن علاقمند هستند. همین علاقمندی من و شما به «زیبایی» بهانه نوشتن این سطرها است… بهانه ای برای اینکه کمی بر این واژه و هر آنچه در خاطرمان مجسم می کند تأمل کنیم. راستش را بخواهید، تأمل کردن مرا به یاد غواصی می اندازد. از سطح آب (از همانجا که سریع و به راحتی با چشم دیده می شود) به سطوح عمیقتر سیر کردن و با این حرکت به سوی عمق، جلوه های خارق العاده و گوهرهای ناب و زیبایی کشف می شود. دوست دارید به عمق زیبایی برویم و جور دیگری آن را ببینیم؟
بابایِ صرفه جوی من
خانواده ی ما واقعا تلاش می کند تا الگوی مصرف را بهبود ببخشد. باعث و بانی اش هم پدر خانواده است. پدرم من کارمند بازنشسته است و آرزو دارد من هم کارمند شوم و مثل خودش زندگی خوبی داشته باشم. حداقل زندگی کارمندی اصولی دارد برای خودش.
 چالش های ازدواج با مرد فرزند دار
در کلام پیشوایان دین و قرآن، ازدواج امری پسندیده و مورد تأکید است، تا آنجا که در اسلام هیچ چیز نزد خداوند محبوب تر از خانه ای که به ازدواج آباد شود نیست (وسایل الشیعه). پیامبر اکرم (صلی الله علیه واله وسلم) ازدواج درست را سبب خوش اخلاقی، وسعت روزی و جوانمردی می داند (ابحارالانوار، ج ۳) و از کسی که از سنت وی دوری گزیند بیزار است (مستدرک وسائل الشیعه) و در سخنی دیگر ازدواج را سبب عفت چشم و شهوت می داند و آن را وسیله ای برای پاکدامنی و شرافتمندی معرفی می کند.

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن