حجاب و غم غریبی …
انتشار: 09 بهم ماه 1394 ساعت 22:11 دیدگاه ها: ۲ تا

به گزارش گلستان بلاگ،وب سایت «گردان سایبری خیبر» نوشت:

همیشه با خودم فکر میکردم چرا بعضی از مردم و مخصوصا خانوم ها اینقدر نسبت به حجاب و مزایای اون اینقدر سخت گیرانه برخورد میکنند ،و هر بار دیدن صحنه هایی از حجاب و حیا اونو غمگین تصور و تفسیر میکنند !

چند وقت پیش تو یکی از این شبکه های ارتباطی موبایلی به یکی از اقوام نزدیکمون که عکس پروفایلشون نامناسب بود پیامی دادم مبنی بر اینکه اگه میشه عکس پروفایلتون رو عوض کنید و در همون حال یه عکس زیبا و ظریف با موضوع حجاب براشون ارسال کردم ، ایشون در عین ناباوری خیلی از عکس خوشش اومد و استقبالم کرد و بلافاصله عکس پروفایلشون رو تعویض کرد !

اما چند لحظه بعد دوباره همون تصویر قبلی رو گذاشت ،کنجکاو شدم و ازشون سوال کردم، گفت : دوستان گفتند که این تصویرغمگین هستش لطفا عوضش کن … ! غم عجیبی و عرق سردی اون لحظه روی صورتم نشست از تاسف و این افکار فاجعه انگیزی که ناشی از فرهنگ متلاشی شدست  …!

واقعا تاسف خوردم از اینکه بعضی ها چرا اینقدر ناشکر نعمت ها هستند ،این چه فرهنگی هستش که در جامعه ی ما جا افتاده واصول های دینی و اعتقادی ما رو به لرزه انداخته …، میدونم این جماعت نا اهل نه صدای اشک های پسر فاطمه رو میشنوند نه صدای هل من ناصر ینصرنی اون رو … !

1256416_342

نه خودشون رو پاسدار خون شهدا میدونند نه مدافع یادگار مادرمون زهرا (س) ،اما بخدا این نوع رفتار و کردار هم درد داره اینکه بشنوی یادگار مادرت رو به غم تشبیه میکنند و اینطور ذلیلانه از نفسشون شکست میخورند …! واقعا ما کجای کاریم ؟ از چه فرهنگی تبعیت میکنیم ؟؟ با اسم مسلمان با اسم مذهب شیعه با اسم حیدری و فاطمی اما در عمل طلحه و زبیری …

خانومی که حجاب و حیا و نشانه ی بندگی رو به غم معنی میکنی ، اگه امروز دوتا آدم جاهل دور و اطرافت هستن و حرفت رو تایید میکنند به خودت و نظریات روشنفکرانه ی بی در و پیکرت مغرور نشو ،تو فقط آزادی واقعی و پاکی رو محدود کردی ،اینکه عاجز از پاسداری خون جوان هایی هستی که از جوانیشون گذشتن تا تو و امثال تو جوانی کنید باعث تاسفه ، وگرنه مدیون شدن و بودن هیچ افتخاری نداره … !

و من امروز به خواهران محجبه و با حیای خود افتخار میکنم ، که نه دل شهیدی را شکاندند نه دل حوانی را لرزاندند و نه مانند آن بی بصیرت ها به خون هایی که برایشان ریخته شد خیانت کردند .. !

پ.ن : در زمانی که همه شبرنگ شده اند تو مشکی بمان ،حتی اگر دیده نشوی ،خوش به حالت بانو که امانت دار چادر مادر هستی !

به اشتراک بگذارید

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Google Plus
 • Print
نظرات

2 نظر به "حجاب و غم غریبی …"

 1. سلام اسم وب ما گردان سایبری حیبر هستش نه جنبش سایبری موعود :)

 2. مهران یوسفی می‌گه:

  http://mannan12.mihanblog.com/post/1260

  سلام و عرض ادب

  پایگاه مذهبی حضرت مهدی (عج) پس از مدتی فعالیت خود را دوباره آغاز کرد

  لطفا مطلب را نشر دهید … یا علی

نظر دادن