حاشیه های تحصن یک جانباز گرگانی بخاطر برگزاری کنسرت در هفته دفاع مقدس + تصاویر
انتشار: 04 مهر ماه 1395 ساعت 20:07 دیدگاه ها: یکی

به گزارش گلستان بلاگ، وب سایت «گلستان ما» نوشت:

303

جوانان گنبدی و شرق استان نیز از عصر دیروز تا کنون طی تماس هایی با این جانباز از اقدام وی تشکر کرده و برافراشتن پرچم عدالتخواهی و مبارزه با جریان خزنده ضدفرهنگی اسلامی را خواستار شدند .

به گزارش گلستان ما ؛ محمد خادملو جانباز گلستانی بخاطر برگزاری کنسرت در هفته مقدس در امامزاده عبدالله گرگان تحصن کرده است .

** این تحصن در جوار بارگاه ملکوتی شهدای گمنام امامزاده عبدالله گرگان و از ساعت اولیه صبح دیروز شنبه سوم مهرماه آغاز شده است .

632

** جانباز خادملو معتقد است مردم باید شاد باشند و نشاط جزو ضروریات زندگی و مقدمه هر فعالیت کاری است اما باید احترام ارزشها و خون شهدا را نگه داشت و حداقل در هفته دفاع مقدس و آغاز محرم از انجام کنسرت خودداری می شد .

** این تحصن بدون اطلاع رسانی قبلی از سوی این جانباز صورت گرفته اما گروههای خودجوش مردمی مخصوصا جوانان ولایتمدار در ساعات گذشته با حضور در کنار این بازمانده شهدا با وی همراهی کرده اند .

** تعدادی از طلاب و دانشجویان نیز در کنار جانباز خادملو به خواندن زیارت عاشورا مبادرت کردند و با در دست داشتن پلاکاردهایی برگزاری کنسرت در هفته دفاع مقدس را محکوم کردند .

0010 1

** جوانان گنبدی و شرق استان نیز از عصر دیروز تا کنون طی تماس هایی با این جانباز از اقدام وی تشکر کرده و برافراشتن پرچم عدالتخواهی و مبارزه با جریان خزنده ضدفرهنگی اسلامی را خواستار شدند .

** حدود ساعت 21 شامگاه گذشته گویا قرار بود حجت الاسلام فضیلت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان برای گفتگو با این جانباز به گلزار شهدا برود که این کار انجام نشد و حجت الاسلام مهدوی رییس ارشاد گرگان به دیدار متحصن رفت .

** تشکل رسمی جمعیت فرزندان شاهد و ایثار گر نواندیش خدمتگزار استان گلستان نیز طی بیانیه تندی خطاب به علی اصغر فضیلت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، به این رویکرد یعنی برگزاری کنسرت در هفته دفاع و آغاز محرم اعتراض کرد.

Golestanema8

** جانباز محمد دیلم کتولی عضو شورای بسیج رسانه استان گلستان از شهرستان علی آباد کتول نیز با سرودن شعری در وصف ایستادگی جانباز خادملو از این حرکت ارزشی و تقدیر کرد.

** سایتهای و رسانه های ارزشی استان نیز طی مطالبی از رویکرد مطالبه گری و عدالتخواهی این جانباز هشت سال دفاع مقدس قدردانی کردند .

** هیئت حیدریون شهرستان گرگان نیز که شنبه شب ها برنامه هفتگی دارد بعد از مراسم سخنرانی و مداحی بصورت دسته جمعی با حضور در گلزار شهدای امامزاده عبدالله گرگان و بیعت مجدد با شهدای این گلزار ، با اهداف تحصن جانباز خادملو همراهی کردند .

** تعدادی از علمای و شخصیتهای مهم نیز دیشب با این جانباز گرگانی دیدار و گفتگوهایی داشته اند .

00

** حضور چند مامور و سرباز انتظامی نیز دیشب در امامزاده عبدالله گرگان مشهود بود. همچنین تعدادی از افراد نیز از وی و محیط اطراف وی عکس می گرفتند .

** با توجه به وضعیت جسمی نامناسب این جانباز و وضعیت نامطلوب خوابیدن در سرمای شب گذشته یک عدد چادر مسافرتی برای وی توسط دوستان تهیه شد.

Golestanema13

** این تحصن از صبح امروز نیز ادامه یافته و این جانباز گرگانی معتقد است مطالبه گری و عدالت خواهی باید ادامه یابد .

** مسئول بسیج رسانه استان گلستان نیز طی مصاحبه ای با یکی از رسانه های استانی برگزاری کنسرت در هفته دفاع مقدس و جریحه دار کردن احساسات مردم و خانواده های شهدا را ناشایست خواند .

05

** این تحصن در حالی وارد روز دوم شده که رسانه های اصلاح طلب و گروه های وابسته تلگرامی آنها سکوت مرگباری را پیشه کرده اند ، آنهایی که در هفته گذشته از اعتراض جانبازی که در خلال سخنرانی احمدی نژاد از کاه کوه ساختند و آن را بی محلی به یک جانباز عنوان می کردند ، خودشان 24 ساعت است که به درخواست و اعتراض جانباز خادملو وقعی نمی نهند مگر اینکه از نظر اصلاح طلبان جانبازان با یکدیگر فرق داشته باشند .

** تا این لحظه منابع خبری غیرموثق خبر از لغو کنسرت که قرار است امشب برگزار شود را می دهند اما بعید است این کنسرت لغو شود .

انتهای پیام /

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

یک نظر به "حاشیه های تحصن یک جانباز گرگانی بخاطر برگزاری کنسرت در هفته دفاع مقدس + تصاویر"

نظر دادن