جیغ بنفش روشنفکران رسانه ای
انتشار: 07 مهر ماه 1394 ساعت 22:07 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ،وب سایت «گردان سایبری خیبر» نوشت:

بالاخره جیغ بنفش روشنفکران رسانه ای هم بابت حوادث دردناک منا به گوش رسید اما این بار کمی حال و هوای صحبت ها و نظراتشان با قبل فرق میکرد از جمله نظراتی که بعضی از این شخصیت های رسانه ای راجب این وقایع بروز دادند نظر خانم قریشیبود که در نوع خودش جای بحث داره …!

سحر قریشی : ما شرافت و عزتمون رو سال ۶۶ به سعودی ها باختیم و رفته !

برای ما واقعا سوال پیش اومده که ایشون واقعا شرافت و عزت رو چطور معنی و تفسیر میکنند که همچین نظری رو راجب این موضوع دادند ؟ واقعا ایشون از این حادثه دردناک و غم بار ناراحت هستش یا نه این اتفاق شده بهانه ای تا مثل بقیه روشنفکر نماها عقده ها کینه ورزی ها رو نسبت به فریضه های دینی تخلیه کنند ؟

جای تعجب داره که این شخصیت ها که خودشون رو آدم های خیلی باسواد و تحصیل کرده و متمدن و با فرهنگ و اهل رسانه و صاحب نظر میدونند چطور بدون تامل و تفکر برای خودشون کوپن صحبت راجب هر مسئله ای رو صادر میکنند ؟ ایشون اصلا فرق بین حج واجب با عمره رو میدونه ؟؟ از ارکان اصلی دین خبر داره؟ نوع ضرورت بجا آوردن حج واجب برای هر مسلمان رو میتونه درک کنه ؟؟ یا فقط تنها کاری که میتونه انجام بده اینه بره پشت دوربین برای مردم فیلم بازی کنه ؟ و کل زندگیو ایمان واعتقاداتش رو اونجا رقم بزنه …

جیغ-فرابنفش-رسانه

عزت و شرافت ایران در این سالها نه تنها کم نشده بلکه به کوری چشم دشمنان این نظام و کشور روز به روز به لطف خدا و شهدا و علما و سربازان جهاد گر سید علی (روح الفداء) بیشتر شده و اقتدار و عزت ایران لحظه به لحظه در حال اوج گیری هستش !

خانوم قریشی زمانی که شما در میهمانی های شخصیتیون سیر میکردید و عکس سلفی و یادگاری بیرون میداید ، جوانان باغیرت و عزتمند کشور در حال جهاد در جبهه های مختلف بودند تا کمبود عزتی که از طرف بعضی ها به ما تحمیل میشد برطرف بشه ، چرا که میدانستیم بعد ها همین عده طلب کار عزتی خواهند شد که خودشان حتی ذره ای از آن را کسب یا استنشاق نکرده اند !

اینکه شما هم اکنون در آرامش و امنیت کامل به سر میبرید و اینقدر هم راحت اظهار نظر میکنید خودش شاهد بر حق است بر گفته های ما ، ما عاجزانه از شما خواهشمندیم بدون تامل و درک راجب هر موضوع حساسی سخن نگویید و رسانه ای نکنید ، این همه شهید و ایثار گر و از جان گذشته رو فدا کردیم تا هم اکنون به اینجایی که هستیم رسیدیم ! اینکه شما احساساتی میشید و در جو اخبار درست یا غلط قرار میگیرید و سریعا بدون هیچ تحلیلی صاحب نظر میشید جدا از اینکه جنبه منفی حرف هاتون رو بسنجید ، چهره رسانه ای خودتون رو هم خدشه دار میکنید!

پ.ن : پست با کلی مراعات و محدودیت انتشار پیدا کرد ، بسیاری از حقایق و دلنوشته ها بدلایلی سانسور شد ، حلال کنید !

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن