جوکر هایی که مفسر دین و تاریخ میشوند
انتشار: 15 آبا ماه 1394 ساعت 12:08 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ،وب سایت «گردان سایبری خیبر» نوشت:

چند وقت پیش یکی از اساتید دانشگاه آزاد مشهد در اقدامی هتاکانه ماجرای شهادت حضرت زهرا(س) را دروغ محض خواند و نیز ادعا میکرد که حضرت زهرا(س) که چهار فرزند داشته و در ۱۸ سالگی رفته به احتمال قوی سرطان کبد داشته و اینکه چه کسی اصلا جرات داشته در را بکوبد …!وی اعتقادات اهل تسنن را نسبت به اهل تشیع بیشتر دانست و به دانشجویانی که به وی انتقاد کردند با لحن تندی گفته است که جناب عمر فردی قوی هیکل درشت، جنگاور و بسیار شجاع و دلاور بوده است !

وی ۲۵ سال سال خانه نشینی حضرت علی (ع) را هم سیاسی خواند و افزود : ما پیرو هستیم نه صاحب دین ، صاحب دین ۲۵ سال خانه نشین بود که به خاطر سیاست خانم عایشع بوده است !

و اما جواب گردان سایبری خیبر به جک های تئوریسمی این خانم هتاک دروغ افکن !

بسم رب الشهدا : اول از همه از بحث حضرت زهرا(س) شروع کنیم ! ما واقعا تعجب میکنیم که این خانوم بر اساس چه مدارکیاین اظهارات رو داشتند ؟؟ خود کتب سنی و شیعه هر دو معتقدند که آن اتفاق ناگوار برای حضرت زهرا(س) افتاده است ! اصلا چه بسا مگه اون موقع کسی میدونسته سرطان چیه ؟ایشون بعد ۱۴۰۰ سال چطور تشخیص پزشکی میده ؟ که ادعا میکنه حضرت زهرا (س) بر اثر سرطان از دنیا رفته ؟
مورد دوم ایشون گفته که چه کسی جرئت داشته در را بکوبد ؟ خب در مثالی ساده میشه گفت همون کسانی جرئت داشتند در را بکوبند که چند سال بعد سر نوه پیامبر و پسر فاطمه (س) را بر سر نیزه کردند قطعا که آن عوام بی خواص همه در یک خط فکری بوده و انتظار هر کاری از آنها میرود !
ادعای بعدی مبنی بر اینکه آقای عمر فردی شجاع و دلاور و جنگاور بوده که همه از وی هراس داشته اند: اما تاریخ میگوید که همین آقای عمر حتی در یک مورد هم فرماندهی جنگی را به عهده نداشته حتی یک مورد از وی دلاوری و شجاعت ثبت نشده چه بسا شیخ محمد تیجانی عالم بزرگ اهل تسنن که شیعه شد در کتاب (آنگاه که هدایت شدم ) وقتی از وی دلیل تغییر مذهبش را سوال کردند : اظهار داشت بعد از دوران پیامبر اکرم بنی عباس و بنی امیه اسلام را به گمراهی بردند و صحیح ترین راه پیروی از ائمه معصومین علیه السلام است!

Capture

اما استدلال بعدی این است که در تاریخ اسلام و دین ثبت شده است که جناب عمر فردی خشن و بد خلق و خوی بوده که به سبب همان هم بعضا افرادی از وی هراس داشته اند ! منبع : ( منهاج السنه ، ج۶ ، ص۱۵۵ ، الناشر : مؤسسه قرطبه ، الطبعه الأولى ، ۱۴۰۶، تحقیق : د. محمد رشاد سالم عدد الأجزاء : ۸ .)
مثلا در جنگ خیبر که پیامبر اول ابابکر را برای جنگ فرستاد که وی شکست خود سپس عمر را که او نیز شکست خورد (در حدیثیترس این دو شخصیت از دشمن هم از زبان حضرت علی (ع) هم به صراحت ثبت شته است )و بالاخره اعلام کرد مردی را به این جنگ خواهم فرستاد که خدا و رسولش را دوست دارد و خدا و رسول هم او را دوست دارند . او با خیبریان خواهد جنگید تا پیروز شود و پرچم را به دست کرار غیر فرار سپرد و جنگ خیبر را مولا علی (ع) به پیروزی رساند ! منبع :  (إبن أبی شیبه الکوفی ، أبو بکر عبد الله بن محمد (متوفای۲۳۵ هـ) ، الکتاب المصنف فی الأحادیث والآثار ، ج ۷ ، ص ۳۹۶ ، ح ۳۶۸۹۴ ، تحقیق : کمال یوسف الحوت ، ناشر : مکتبه الرشد – الریاض ، الطبعه : الأولى ، ۱۴۰۹هـ .(
یا اگر تاریخ را مشاهده کرده باشند در تاریخچه جنگ احد اگر نگاهی به لیست فراری های جنگ بیندازند جواب خود را خواهند گرفت … !منبع  ـ ابو داود طیالسى در کتاب «سنن».
۲ ـ ابن سعد در کتاب «الطّبقات الکبرى».
۳ ـ طبرانى در کتاب «معجم».
۴ ـ ابوبکر بزّار در کتاب «مسند».
۵ ـ ابن حبّان در کتاب «صحیح».

اما در مورد خانه نشینی مولا علی (ع) : در اینکه حق حضرت آنطور که باید ادا شود نشد شکی نیست در اینکه حرف پیامبر(ص) به آشکار زیر پاگذاشته شد شکی نیست آیا پیامبر اندازه ی این خانم استاد نمیدانست سیاست چیست؟ که ده ها مرتبه تاکید میکرد بعد وی حضرت علی ع اصلح ترین شخص برای حکمرانی است و باید ایشان امیرالمومنین شود ؟ آیا واقعا گفته های این خانم عقلانیست ؟

پ.ن : واقعا دانشگاهی که به همچین اساتیدی بها میدهد و انها را به کار میگیرد باید از نوع عملکردش خجالت بکشد دانشگاه جای جوکر ها نیست که بعضا اینطور دین و تاریخ توسط این افراد یاوه گو تحریف شود !
بچه شیر های علی ابن ابی طالب(ع) این گستاخی را بی جواب نخواهند گذاشت ! به آن خانم جوکر این هشدار را میدهیم که جواب سختی را خواهد گرفت پس آماه باشد  !

 

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن