تکرار تاریخ به روایت کوفیان زمان !
انتشار: 14 اسف ماه 1394 ساعت 21:12 دیدگاه ها: یکی

به گزارش گلستان بلاگ،وب سایت «گردان سایبری خیبر» نوشت:

ب

سم رب الشهدا ! ان چند روز خیلی تلاش کردم که راجب مباحث و اتفاقات اخیر مطلبی از جانب سایت های خیبر منتشر نشه اما خب با توجه به ایمیل های مکرر دوستان و درخواست های بسیار بالا مبنی بر برگشتن نظم به گردان ما دوباره برگشتیم تا اگه خدا بخواد خاک پای بچه های ارزشی بشم !

انتخابات تمام شد ، مرد ها شناخته و تکرار و گردش تاریخ اثبات ، بعضی ها چنان ماهی گیری از آب گل آلود کردند که انگار دارن از استخر پرورش ماهی صید میکنند !تهرانی که یک زمان حماسه هایی چون ۹ دی و … رقم میزدند به یکباره مغلوب حیله و نیرنگ شمر ها و فتنه اکبر زمانش شد ، حتما شنیدید که تهران لقب کوفه رو گرفته ،خیلی ها میگن بی انصافی هستش چرا که بعضا تو این مورد جمع بسته میشه ! اما هرچقدرم که بگن اصل موضوع که کم کاری بچه های ارزشی در این میدان بوده رو توجیه نمیکنه !

از رای اولی هایی بگیر که آزادی کاذب شد ذوق و شوق رای دادنشون به فتنه گران زمانشون تا تبلیغات میلیاردی کاندیده ها…! اما اصل حرف اینه رفقا :

کار حتی به ساخت تپه های کوچیکی از سر هم نرسید ،تهران کوفه شد و سید علی هم تنها ،مردم هم ثابت کردن که عروسکخیمه شب بازی خوبی هستن برای دشمنان این نظام ،واقعا اون لحظه که جواب نهایی انتخابات رو میشنیدم فقط تو دلم میگفتم حیف این همه شهیدی که ….!

3(4)

اما از شبکه های خارجی وشومی بگیم که چندین روز مرتب تبلیغ میکردن که آی مردم به آیت الله جنتی و مصباح و یزدی رای ندید از این طرف مقام معظم رهبری میگفت برخلاف خواسته دشمن عمل کنید و کسی که دشمن تبلیغش میکنه انتخاب نکنید !

اما مردم کوفه با جان و دل به گفته های دشمن تکیه زدند و حرف های سید علی رو ناشنیده گرفتن ، به امید اینکه بتونند سربازان سید علی رو نا امید کنند از پیکار در نبرد نهایی ، اما خیال باطل ایران فقط تهران نیست ، امروز اگه جماعتی در تهران ثابت کردند که راه و رسم عاشقی کردن با ولایت رو بلد نیستن و تمایل به کوفی صفتی بودن دارند مطمئن باشید همین جماعت زیر لگد دشمن بیدار خواهند شد !

انتخابات تمام شد و امروز وعده ها رو رفتگر ها از خیابان جمع میکنند و این یعنی نهایت زشتی در سیاستی که مدعی پاک بودن دارد ،امروز اگر بعضی از مردم انقلاب خودشون رو مفت به دشمنان نظام فروختند مطمئن باشید فردا با گریه و التماس در پی چاره و برگشت خواهند بود !

پ.ن: این پست رو در نهایت بی حالی و خستگی به قلم کشیدیم لطفا اگه خوب نبود ببخشید ،بخدا سخته میان جماعتی باشید که تا صبح نبرد شعار پیروی از حق رو میدن اما در موقع نبرد پشت فرمانده ی سپاهشون رو خالی میکنند … !

پ.ن ۲ : فتنه های سخت آخر و زمان شروع شده دوستان اعتقاداتتون رو هر روز سخت تر کنید مبادا شما هم مثل کوفیان زمانتون علی زمان (عج) و نائب بر حقش رو در وسط میدان نبرد تنها بزارید

به اشتراک بگذارید

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Google Plus
 • Print
نظرات

یک نظر به "تکرار تاریخ به روایت کوفیان زمان !"

 1. صادق می‌گه:

  سلام
  مردم تهران اهل کوفه نیستند، مقصر امثال شماها هستید که آنقدر به ملت ایران دروغ گفتید که دیگر کمتر کسی حرفهایتان را باور دارد.

نظر دادن