تجمع طلاب سفیران هدایت گرگان در محکومیت کشتار شیعیان نیجریه
انتشار: 14 دی ماه 1394 ساعت 21:10 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ،وبلاگ«حرفی برای گفتن» نوشت:

08865

اساتید و طلاب بسیجی حوزه علمیه سفیران هدایت گرگان در اعتراض به کشتار وحشیانه شیعیان توسط ارتش نیجریه، در حیاط مدرسه علمیه، تجمع نموده با سر دادن شعارهایی نظیر” هیهات من الذله”،”الموت لامریکا”،”یا ایها المسلمون، اتحدوا، اتحدوا” و… به این عمل داعش گونه ارتش نیجریه اعتراض نمودند.

در این تجمع حجت الاسلام شاملو، معاون محترم تهذیب حوزه علمیه سفیران هدایت گرگان در خصوص شخصیت والای علامه زاکزاکی حفظه الله و شرح ماجرای این کشتار وحشیانه، به ایراد سخنرانی پرداختند.

در پایان نیز بیانیه این تجمع توسط طلبه علی فارقی اول، جانشین پایگاه بسیج طلاب سفیران هدایت گرگان قرائت گردید که بخش هایی از آن بدین شرح است:

” آری! آخرالزمان است و ابلیس با همه توان و نیروهایش به میدان آمده تا نیروهای ا… تبارک و تعالی را از میان بردارد، هیهات! ” إنَّ کَیدَ الشَّیطانِ کانَ ضَعیفًا” (نساء/76) به راستی دست های به خون آلوده و پلید شیطان اکبر، آمریکای جنایتکار و صهیونیسم بین المللی در پس پرده های این جنایت هولناک قابل مشاهده است که در راه شیطان رجیم جنایت ها می کنند.

ما، طلاب و روحانیون بسیجی حوزه علمیه سفیران هدایت گرگان ضمن محکوم کردن شدید این کشتار ددمنشانه و وحشیانه، از برادران مسلمان نیجریه و مسلمانان دیگر نقاط جهان و همچنین از آزادمردان جهان در خواست می کنیم نسبت به این جنایت هولناک و جنایاتی از این قبیل سکوت ننموده و اعتراض خود را تا محکومیت قضایی مسببان این جنایت و آزادی علامه شیخ ابراهیم زکزاکی حفظه ا… ادامه دهند.” والسلام علیکم

متن کامل بیانیه را در ادامه مطلب مطالعه نمائید.

بسمه تعالی

هیهات من الذّله

خبر وحشتناک و دلخراش کشتار وحشیانه شیعیان عزیز و مظلوم نیجریه از سوی ارتش این کشور، نه تنها احساسات صدها میلیون مسلمان، که عواطف همه آزادمردان جهان را نیز جریحه دار کرد.

به رگبار بستن شیعیان مظلوم که منجر به شهادت و جراحت صدها نفر انسان بی گناه شده است در حالی صورت میگیرد که هدف اصلی حمله روحانی عالیقدر، علامه شیخ ابراهیم زکزاکی بوده است. حمله به علامه شیخ ابراهیم زکزاکی حفظه ا… و خانواده اش که سرنوشت ایشان را در پرده ای از ابهام برده است نشان از اوج بی لیاقتی و بی تدبیری حاکمیت دولتی نیجریه است.

بی شک این همان خط تکفیری تشکیل شده جهانی است علیه اسلام و مسلمین سراسر جهان که در منطقه ای با لباس حُکام میانمار و در منطقه ای دیگر با لباس داعش، و متاسفانه در کشور نیجریه نه تنها در لباس بوکوحرام بلکه این بار در لباس ارتش این کشور شیعه کشی کرده و مظلوم کشی می کنند.

آری! آخرالزمان است و ابلیس با همه توان و نیروهایش به میدان آمده تا نیروهای ا… تبارک و تعالی را از میان بردارد، هیهات! “ إنَّ کَیدَ الشَّیطانِ کانَ ضَعیفًا” (نساء/76) به راستی دست های به خون آلوده و پلید شیطان اکبر، آمریکای جنایتکار و صهیونیسم بین المللی در پس پرده های این جنایت هولناک قابل مشاهده است که در راه شیطان رجیم جنایت ها می کنند.

ما، طلاب و روحانیون بسیجی حوزه علمیه سفیران هدایت گرگان ضمن محکوم کردن شدید این کشتار ددمنشانه و وحشیانه، از برادران مسلمان نیجریه و مسلمانان دیگر نقاط جهان و همچنین از آزادمردان جهان در خواست می کنیم نسبت به این جنایت هولناک و جنایاتی از این قبیل سکوت ننموده و اعتراض خود را تا محکومیت قضایی مسببان این جنایت و آزادی علامه شیخ ابراهیم زکزاکی حفظه ا… ادامه دهند. و از وزارت امور خارجه ایران اسلامی نیز درخواست می کنیم تا با جدیت تمام این فاجعه را پیگیری نموده و جهت جلوگیری از وقوع این جنایات بین المللی تلاش نمایند. إن شاء ا… تعالی

پایگاه بسیج طلاب سفیران هدایت گرگان

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن