تبلیغ آرمان و پیام انقلاب اسلامی
انتشار: 11 مهر ماه 1396 ساعت 19:07 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ، وبلاگ «افسران جوان جنگ نرم» نوشت:

04

برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

وبلاگ جنگ نرم نوشت :

امام خامنه ای (مدظله العالی) میفرمایند

ما میخواهیم کشورمان را به برکت اسلام به اوج برسانیم؛ ما میخواهیم ملّت ایران را به نقطه‌ای برسانیم که الگو باشد؛ نه‌فقط برای دنیای اسلام و ملّتهای مسلمان، بلکه برای بشریّت.ایرانِ یکپارچه با اقوام مختلف و متعدّد، دارای یک هدف و یک مسیرند. بله، ممکن است زبانها و مذاهب مختلف باشند امّا اهداف عالی این ملّت یکسان است؛ همه میخواهند ایران عزیز را به‌عنوان الگوی یک کشور اسلامی به دنیا معرّفی کنند.الگوی کشور اسلامی به معنای این نیست که در این کشور همه‌ی مردم فقط مشغول نماز و روزه و دعا و توسّلاتند؛ نه، اینها هست، اینها معنویّت است امّا در کنار این معنویّت، پیشرفت مادّی، رشد علمی، توسعه‌ی عدالت، کم شدن فاصله‌های طبقاتی و برداشته شدن قلّه‌های اشرافی‌گری هست.

وقتی‌که ملّت ایران توانست خود را به نقطه‌ای برساند که بتواند به‌عنوان یک ملّت مُسلمِ به معنای حقیقی کلمه خود را به دنیا نشان بدهد، این بزرگ‌ترین تبلیغ اسلام است؛ ملّتهای دیگر هم روانه‌ی همین طرف خواهند شد.

( بیانات رهبر معظم انقلاب در پیرامون الگو سازی حکومت اسلامی بود .)

—————————————-

وقتی می بینیم دشمنان اسلام سالانه میلیارد ها دلار صرف اسلامی هراسی و شیعه هراسی خرج میکند وقتی می بینیم دشمنان هر روز با ابزارها و تجهیزات پیشرفته به جان روح و روان جوانان می افتد وقتی می بینیم میلیارد ها دلار خرج میکند تا مانع الگو شدن انقلاب اسلامی شود …وظیفه ما ها چیست ؟

بنا به فرمایشات امام خامنه ای(مدظله العالی) ما ها باید هرچی در توان داریم به سمت الگو سازی حکومت اسلامی پیش برویم .ما باید کشور ایران اسلامی را به جایی برسانیم که برای کشور های منطقه و جهان الگو باشد باید اسلام را در سرتاسر جهان گسترش دهیم و این هدف والا تحقق نمی یابد مگر با ولایت مداری و تلاش و کوشش شبانه روزی…

دشمنان ایران اسلامی شب و روز نمی شناسند هر روز با حیله های کثیف و کشت و کشتار های ظالمانه سعی در اسلام هراسی و ایران هراسی میباشند .یه زمانی پشتیبانی و ایجاد گروه تروریستی طالبان،یه زمانی حمایت از گروهک ضد انقلاب  مجاهدین خلق و یه زمانی داعش و هزاران نمونه دیگر ….

و حالا هم که دستشون از همه جا بریده شده سعی در ایجاد جدایی در اقوام ایرانی اسلامی و تحریک قومیت ها سعی در ضربه زدن به ایران اسلامی میباشند.

ما ها سربازان اسلام هستیم و باید هرچی در توان داریم در راه اسلام و مسلمین خرج کنیم .باید الگوی برای جهانیان باشیم …

امام خامنه ای (مدظله العالی)میفرمایند :

ایران عزیز ما و نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگی که در این منطقه‌ی پرافتخار زندگی می‌کنند، می‌توانند برای دنیا الگو باشند؛ همچنان که از بعد از انقلاب تا امروز در میدانهای مختلف الگو بوده‌اند.

 

————————————————————————————————————-

نویسنده مطالب و طراحی پوستر توسط : مدیر وبلاگ جنگ نرم  www.jnarm.blogfa.com

برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

                                

 

صفحه ما در اینستا گرام https://www.instagram.com/golestanblog/

https://twitter.com/golestanblog آدرس توییتری ما

گروه تلگرامی گلستان بلاگ    https://t.me/joinchat/AAAAAECk6fQ17SlVhnADIA

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن