تاریخ به احترامشان پشت کرد …
انتشار: 05 مرد ماه 1394 ساعت 13:05 دیدگاه ها: یکی

به گزارش گلستان بلاگ،وب سایت «گردان سایبری خیبر» نوشت:

قبل از اینکه توافقی میان ایران و طرفین مقابل صورت بگیره بعضی ها وحشت به توافق نرسیدن حسابی گرفته بودتشون ! تا جاییکه که شعار هایی رو مبنی بر اینکه اگر توافق نشه چه بلا هایی سر ایران میاد و اگه بشه چه گل و گلستانی قراره بشه سر میدادند !
اهدافی هم که از این طرح های شعاری داشتند کاملا مشخص بود مثلا یکیش حفظ آبروی دولت بود که اگه توافق نمیشد چنین و چنان میشد ، مورد دوم مثلا اینکه میخواستن به ملت تلقین کنند که ما در همه حال وابسته به غرب و دشمنان خودمون هستیم اگه باهاشون به توافق نرسیم بیچاره میشیم و از این قبیل حرف ها …

اما اندر احوال بعضی از این شعار ها رو براتون میگم :
قبل توافق : مشکل منابع آبی ، آب خوردن ، محیط زیست ، ریز گرد ها ، بانکی ، ازدواج ،طلاق ، تورم ،گرانی ، بیکاری، ارز ، طلا ، خودرو، منابع مالی ، خزانه ، استخوان های خورد شده ی مردم زیر فشار تحریم و … با رفع تحریم ها از بین خواهد رفت و ۱۸۰ میلیارد دلار اموال بلوک شده به کشور باز خواهد گشت …!
بعد توافق :رئیس کل بانک مرکزی : پول ها بلوک شده ایران ۲۹ میلیارد دلار است …

صادق زیبا کلام:شخصی که به شدت از مذاکرات دفاع میکرد و مدعی بود در صورت توافق تحول بزرگی در اقتصاد و سیاست ما اتفاق خواهد افتاد ! بعد توافق :برداشتن تحریم ها اقتصاد را متحول نمیکند ، از فساد نمی کاهد و توسعه سیاسی را بدنبال ندارد (۱۸۰ درجه تغییر مواضع)
وزیر اقتصاد : مشکلات ما به واسطه تحریم آغاز نشده است که بخواهد با حذف تحریم ها زمینه ای برای حل و فصل همه مشکلات فراهم شود …
وزیر صنعت و معدن :قیمت خودرو پس از برداشته شدن تحریم ها کاهش نخواهد داشت،چون ۷۰ درصد قطعات داخلی هستند ! (حالا وقتی تحریم بودیم میگفتن ۹۰ درصد قطعات خارجی هستن ، اما بازی خوب دولت و نا هماهنگی ارگان ها حسابی حرفاشون رو منحل کرد)

همونطور که میبینید همه چیز از قبل محیا شده بود تا این توافق به ایران تحمیل بشه ، اینکه بعضی ها ادعای برد تو این توافق رو میکنن ، فقط یه استراتژی خیلی بچگانه رو پیش گرفتن و از روش لالایی خوندن قصد دارن مردم و منتقدین و دلسوزان این نظام رو به سکوت اجباری مجبور کنند …!بطور مثال رهبری که بخاطر یک برد در یک مسابقه والیبال اینطور خوشحال میشد و پیام تبریکبرای ورزشکاران میفرستاد ، حتی کلمه ای راجب رضایت ، یا حتی عکس العملی راجب تایید این مذاکرات از خود نشان نداد خطوط قرمز تقریبا رد شد مواضع ایران قاطعانه نبود و بالاخره هم ثابت شد که حرف های حضرت آقا راجب خوشبین نبودن در مورد این مسئله واقعیت داشت … !

ولی به قولی برای بعضی ها حجت تمام شد که اگه مذاکره بشه اگه توافق هم بشه اگه تحریم هم برداشته بشه باز هم اون چیزی نمیشه که مردم انتظارشو دارن …!
من از طرف گردان سایبری خیبر به تمامی مسئولین و تیم مذاکره کننده و آقای رئیس جمهور و از همه مهم تر بچه های بالا شهری و خوشتیپی که سریع تو جو قرار گرفته بودن و جشن میگرفتن خسته نباشید و خدا قوت میگم ! و اعتراف میکنم تاریخ به احترام شما خواهد ایستاد …!

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print