بچه شیعه پاسخ میدهد: آیا ۱۳ نحس است؟؟
انتشار: 12 ارد ماه 1394 ساعت 10:02 دیدگاه ها: ۲ تا

به گزارش گلستان بلاگ، وبلاگ «مدینه فاضله» نوشت:

قبل از هرچیز فرا رسیدن ۱۳رجب سالروز ولادت مولود کعبه آقا امیرالمؤمنین علی علیه اسلام و روز پدر و آغاز ایام البیض و شروع اعتکاف و روز معلم رو تبریک عرض می نمایم.

نمیدانم چرا با وجود این همه عدد، بشر تنها گیرش به عدد سیزده است، البته اگر کمی زیرک و دقیق باشیم این هم از نقشه ای شوم دشمن برای انحراف اذهان شیعیان است، مانند ترویج بعضی از تمثیلات از جمله:
علی ماند و حوزش (علی(ع) بعد از شهادت خانم فاطمه زهرا(س) با چاه درد و دل می کرد)
خودشو زد به کوچه علی چپ (همه کوچه بنی هاشم را به خانه امام علی(ع) و فاطمه زهرا(س) می شناسند)
جُک: یک روز غضمفر… (غضمفر یکی از القاب امام علی(ع) می باشد)

خب فکر کنم متوجه منظورم شدید، بله ۱۳ در نظر کفار و مشرکین و ملحدین برای این نحس است که روز میلاد آقا امیرالمؤمنین علی علیه السلام در ماه رجب است و این روز، روز میلاد مردی است که از نسل او مهدی صاحب زمان مصلح جهانی و از بین برنده کفر و جهل بوجود آمد.
۱۳ رجب روز میلاد مردی است که قاتل الکفار و المنافقین و فاتح خیبر یهودیان است.

 

13=nahs

بله دوستان ۱۳ برای این نحس است!!

در فضیلت ۱۳ رجب همین بس که روز میلاد امیرالمؤمنین علی علیه السلام است، این روز آغاز ایام البیض و اعمال اعتکاف است، این روز آغاز پذیرش توبه حضرت آدم و آغاز سفید شدن چهره حضرت آدم بعد از سیاهی خطا در برابر خوردن میوه ممنوعه است.

این روز روزی است که در شرافت آن امام صادق علیه السلام در می فرمایند: خداوند به امت رسوالله ۳ ماه داد که به دیگر امت ها نداده بود و آن رجب ، شعبان و رمضان است و در این ۳ ماه، ۳ شبانه روز به این امت داد که به امت های پیشین نداده بود و آن ۱۳ و ۱۴ و ۱۵ هریک از این ماه ها است….

بقول استاد شهید مطهری: سیزده ها نحس نیست، نحسی از خود ماست…

حق تعالی هستی مطلق و خیر محض است و هیچ‌گونه شر، نحوست و یا بدی از او صادر نمی‌گردد. بلکه هر چه بدی و شر است، حاصل عملکرد خود انسان است. چنان چه می‌فرماید:

«ظَهَرَ الْفَسادُ فِی الْبَرِّ وَ الْبَحْرِ بِما کَسَبَتْ أَیْدِی النَّاسِ لِیُذیقَهُمْ بَعْضَ الَّذی عَمِلُوا لَعَلَّهُمْ یَرْجِعُونَ» (الروم -41)

ترجمه: فساد [تباهی] در خشکى و دریا به علت کارهائى که مردم انجام داده (و مى‏دهند) ظاهر شده (و مى‏شود) (چون اینطور است لذا) خداى علیم کیفر قسمتى از اعمالشان را به آنان مى‏چشاند، تا شاید آنان به سوى (خدا) باز گردند.

بله عزیزان، نحسی ۱۳ بخاطر فلاکت و بدبختی مشرکان است که چشم دیدن سالروز میلاد مولود کعبه را ندارند.

به اشتراک بگذارید

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Google Plus
 • Print
نظرات

2 نظر به "بچه شیعه پاسخ میدهد: آیا ۱۳ نحس است؟؟"

 1. *asemooni* می‌گه:

  سلام بروزم
  http://goletaha12.blogfa.com/post/259
  میلاد با سعادت مولی الموحدین امیرالمونین علــــی (ع) خجسته باد ..

  یا علـــی (ع)

نظر دادن