این است شاگردی ناخلف برای امام(ره)
انتشار: 04 مهر ماه 1396 ساعت 21:07 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ، وب سایت «پایگاه عدالت خواهان» نوشت:

1_z29dj72181pgfo2aagvt

یکی از برکات ماندگار روح خدا خمینی کبیر رضوان الله تعالی علیه وصیت نامه ایشان می باشد که تکلیف همه را با افرادی که در طول انقلاب با ایشان بودند و از ایشان تایید یا تمجیدی گرفته بودند مشخص کرده است تا کسی نتواند از ایشان به دروغ سخن و مطلب برای تایید خود بیاورد.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان” یکی از برکات ماندگار روح خدا خمینی کبیر رضوان الله تعالی علیه وصیت نامه ایشان می باشد که تکلیف همه را با افرادی که در طول انقلاب با ایشان بودند و از ایشان تایید یا تمجیدی گرفته بودند مشخص کرده است تا کسی نتواند از ایشان به دروغ سخن و مطلب برای تایید خود بیاورد.

بنا بر این گزارش آن معمار پیر انقلاب در انتهای وصیت نامه اش چنین مرقوم فرموده بودند که: ” من در طول مدت نهضت و انقلاب به واسطه‌ی سالوسی و اسلام‌نمایی بعضی افراد، ذکری از آنان کرده و تمجیدی نموده‌ام که بعد فهمیدم از دغلبازی آنان اغفال شده‌ام. آن تمجیدها در حالی بود که خود را به جمهوری اسلامی متعهد و وفادار می‌نمایاندند و نباید از آن مسائل سوء‌ استفاده شود؛ و میزان در هر کس حال فعلی او است.”

به گزارش خبرنگار ما و یکی از این افراد همین یوسف صانعی می باشد که در تازه ترین انتساب خود به حضرت امام(ره) در پیام تسلیت درگذشت آیت الله راستی کاشانی حضرت امام(ره) را سیدنا الاستاد خطاب کرده است.

و اما آقای صانعی در طول سالهای گذشته و پس از رحلت آن عزیز دلها هرچه در توان داشت درست بر خلاف جهت آرمانهای امام عظیم الشان ما به کار گرفته و اکنون چنین از ایشان برای خود خرج می کند؟!

به عنوان نمونه حضرت امام(ره) افراد گروهک نهضت آزادی را از کسانی می داند که ” از اسلام اطلاعی ندارند و با فقه اسلامی آشنا نیستند” آنوقت این شاگرد ناخلف پیام می دهد و آنها را از رجال الهی و آشنای دین و فقه می شمارد؟!

امام بزرگوار ما برای حفظ نظام جمهوری اسلامی از همه چیز خود گذشتند و چنین می فرمودند که: “حفظ جمهورى اسلامى از حفظ یک نفر ولو امام عصر باشد، اهمیتش بیشتر است‌، براى اینکه امام عصر هم خـودش را فـدا مـى‌کند براى اسلام .” آنوقت صانعی از کسانی که استکبار از آنها دفاع می کند و ترامپ خواهان آزادی آنها می باشد دفاع می کند و اسم خود را شاگرد امام(ره) می گذارد؟!

به گزارش عصر امروز حالا خود شما قضاوت نمایید که آیا این شاگرد ناخلف با این همه زاویه با  امام بزرگوار ما اجازه دارد ایشان را سیدناالاستاد خطاب نماید؟!

 

صفحه ما در اینستا گرام https://www.instagram.com/golestanblog/

https://twitter.com/golestanblog آدرس توییتری ما

گروه تلگرامی گلستان بلاگ    https://t.me/joinchat/AAAAAECk6fQ17SlVhnADIA

 

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن