اینفوگرافی و پوستر اهداف ویرانگر جنگ نرم
انتشار: 24 دی ماه 1395 ساعت 12:10 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ، وبلاگ  «افسران جوان جنگ نرم» نوشت:

30(3)

     برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

وبلاگ جنگ نرم نوشت :

نبرد برای تصرف قلب‌ها و ذهن‌ها شاید معنای تام و کامل جنگ نرم باشد که بی‌شک نسبت به جنگ‌های نظامی و اقتصادی از پیچیدگی و دشواری بیشتری برخوردار است. تا سال‌ها پیش اگر هدف از جنگ‌های نظامی تصرف یک منطقه جغرافیایی بود امروز دیگر نه سرزمین بلکه تک تک افراد همان منطقه جغرافیای مورد هدف هستند.در جنگ نرم دشمن سنگر های معنوی را هدف قرار داده در این جنگ شما دشمن را به چشم نمی توانید ببینید نمی تونی تشخیص بدی دشمن کیه کجاست برای مقابله با این جنگ بصیرت و آگاهی نیاز هست .دشمن در این جنگ اهداف مختلفی را دنبال میکند که میتوان گفتن اهداف شیطانی و ویرانگری میباشد که مردم یک کشور را می تواند از پا در بیاورد .امروزاینفوگرافی با موضوع اهداف ویرانگر جنگ نرم آماده کرده ام برای آشنایی بیشتر با موضوع جنگ نرم .

برای دانلود و مشاهده با کیفیت عالی کلیک کنید

———————————————————————————————————————————

نظام سلطه برای سیطره بر ملت ها،از انواع ابزار مدرن و غیر مدرن  استفاده می کند این ابزار،ابزار عمومی هستند که کار برد دوگانه دارند. به شکلی که کاربرد آن ها در اختیار و انحصار شخص یا گروه خاصی نیست و برای تمامی افراد در دسترس بوده و سهل الوصول می باشند.

استکبارجهانی و صهیونیسم جهانی،برای ایجاد ارتباط با ملت ها، از انواع ابزار استفاده می کنند و حتی در بعضی موارد ابزارهای ابداعی و جدیدی را نیز به خدمت می گیرند.
اما دشمنان این انقلاب همچنان در فکر ضربه زدن و از بین بردن این انقلاب و جلوگیری از اشاعه آن به دیگر ممالک اسلامی بودند و در طی این دهه اقدامات نرم و جنگ روانی علیه انقلاب اسلامی را آغاز کرده اند.

اقدامات نرم روانی و تبلیغاتی رسانه ها که می تواند یک جامعه را بدون درگیری ، با کم ترین هزینه و بدون استفاده از زور به  شکست وا دارد.از جمله اهداف و خواسته های مهم و کارای دشمن در جنگ نرم تغییر فرهنگ ناب اسلامی و تحمیل فرهنگ ساختگی و بی ریشه غرب بر ملل اسلامی به ویژه مردم ایران می باشد. چرا که فرهنگ اساس و هویت یک ملت را تشکیل می دهد.

جنگ نرم مجموعه عملیات روانی و رسانه ای دشمن در قالب جذابیت به منظور از پای درآوردن جوامع هدف است.برای راه اندازی ایستگاه ها، شبکه های اجتماعی و ماهواره ای پنج میلیون دلارهزینه می چیزی حدود 18تا 20میلیاردتومان هزینه می شود.، 93درصد خبرگزاری های بزرگ دنیا  توسط صهیونیسم اداره می شوند.

 

برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

 

———————————————————————–

جمع آوری مطالب و طراحی پوستر و اینفوگرافی توسط : مدیر وبلاگ جنگ نرم  www.jnarm.blogfa.com

برای دانلود اینفو گرافی با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

                                                  

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن