آیا حسن عباسی و ارتش جمهوری اسلامی با هم زاویه دارند؟ نظر شما چیست؟
انتشار: 10 مرد ماه 1395 ساعت 16:05 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ، وبلاگ «سرباز صفر» نوشت:

44

سرباز صفر : حسن عبّاسی سخنران سیاسی اهل ایران و عضو رسمی سپاه پاسداران است. شهرت او به دلیل سخنان عجیب و جنجالی در حوزه‌های مختلف از جمله سیاست، سینما، اقتصاد، تاریخ و فلسفه است. اخیرا قسمتی از صحبت های این صاحب نظر درمورد ارتش جمهوری اسلامی ایران پخش شده که جنچال آفرین شده و بحث اول محافل خبری را به خود اختصاص داده است.

اما در این مجلس چه گذشته است؟

در این جلسه حسن عباسی به بررسی اسناد دکترین نیروهای مسلح ایالات متحده می پردازد؛ با این محوریت که اساساً سازمان‌ها و نهادهای بین المللی مانند سازمان ملل و نظیر آن در مسائل اقتصادی، سیاسی، پزشکی، اینترنت و… بر مبنای دکترین‌های جامع ارتش آمریکا تشکیل شده‌اند و برخلاف باور مردم، این سازمان‌ها عمومی‌نبوده و زیر نظر نیروهای نظامی‌ایالات متحده اداره می‌شوند.

در ادامه جلسه استاد عباسی با ذکر دستاوردهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌در صیانت از انقلاب اسلامی و در تجهیز منابع و بسیج نیروهای خود در خدمت‌رسانی به مردم و رشد و سازندگی کشور در مسائل هسته‌ای، صنعتی، موشکی و عمرانی، از اقدامات آمریکا و رژیم صهیونیستی با هم‌کاری فتنه سبز در داخل در تحریم همه‌جانبه علیه ایران پرده بر می دارد.

و نظر حسن عباسی درمورد ارتش جمهوری اسلامی ایران چیست؟

حسن عباسی در سال 1392 در گفتگو با همشهری پایداری شماره 117 به بیان نظرات خود در خصوص ماهیت ارتش و سپاه جمهورس اسلامی ایران پرداخته است که در ادامه می آید: ” نیروهای مسلح جمهوری اسلامی‌از نیروهای مسلح انقلاب اسلامی‌جدا هستند. نیروهای مسلح جمهوری اسلامی‌محدود به مرزهای جمهوری اسلامی‌هستند و نیروهای مسلح انقلاب اسلامی، مسئولیت حفاظت از انقلاب اسلامی‌را برعهده دارند.

لذا قدرت‌های چهارگانه‌ای که در ارتش جمهوری اسلامی‌است، یعنی زمینی، هوایی، دریایی و پدافندهوایی با منطق خاصی تبیین شده و در دکترین نظامی‌کشور ما آمده است؛ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی‌نیروی اقیانوسی محسوب می‌شود، نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی‌نیروی هوایی برد بلند ما محسوب می‌شود و به همین نسبت نیروی پدافندی وظیفه دفاع پدافند هوایی برد بلند و گسترده در کشور را متولی است و نیروی زمینی هم ستون فقرات اصلی نیروهای مسلح در حفظ کشور است.

اما در سپاه ساختار ماموریت‌های تکمیلی تبیین شده‌است؛ نیروی هوایی که مسئولیت هوایی و موشکی را عهده‌دار است و ساختار موشک‌های بالستیکی و برد بلند در ساختار نیروی هوایی دیده شده و ماموریت‌های حوزه‌ی ارتقای فضایی در این سطح تعیین شده است.

تعیین حدفاصل ارتش و سپاه مبتنی بر تدابیر حکیمانه‌ای که رهبر معظم انقلاب در نظر گرفتند برای جلوگیری از موازی‌کاری‌ها و ارتقای رقابت تنگاتنگ و پایاپای بین دو نیروی مقتدر مسلح جمهوری اسلامی، که بحمدالله نتایج این وضعیت را در نیروهای چهارگانه‌ی ارتش روزبه‌روز در شکوفایی‌ها و ابتکاراتی که نسل جوان ارتش صورت می‌دهند و بسط دامنه‌ی ماموریت‌های آن می‌بینیم.

به نظر شما آیا حسن عباسی با ارتش جمهوری اسلامی زاویه دارد؟

به نظر شما این جو سازی ها علیه آقای عباسی توسط چه کسانی انجام می‌گیرد؟

نظر شما درمورد آقای عباسی چیست؟

پا نوشت : به نظر من زاویه ندارند!

پا تر نوشت : ممنونم از دوستان عزیزم که سرباز صفر رو همراهی می‌کنند.

التماس دعا

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن