آیا حسن روحانی فراماسونر است؟!!
انتشار: 23 تیر ماه 1396 ساعت 23:04 دیدگاه ها: یکی

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی حرف تو وبلاگ “وزنه سیاسی” نوشت:

1-2

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

1-گفتار و کردار آقای حسن روحانی در تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری 96 و بعد از آن، بسیار شبیهه اعمال و رفتار جریان فراماسونری در صده های اخیر است. بررسی گفتار عادی و گاها محرمانه ی رئیس جمهور، بر خلاف سوگند او در مجلس شورای اسلامی، است. ارسال برخی سیگنالهای ضد امنیت ملی در مناظره های زنده تلویزیونی و سخنرانیهای بعد از انتخابات، امید بیگانگان و اپوزیسیون داخل و خارج را برای تغییر نظام جمهوری اسلامی دو چندن کرد. h

 

2-معمولا در 200 سال گذشته اکثر کسانی که برای تحصیل به انگلستان رفته اند با جریان فراماسونر ارتباط برقرار کرده و پس از مراجعت به کشور کاملا در خدمت اهداف آن جریان صهیونیستی بوده اند و لذا حسن روحانی هم در 35 سال گذشته گاهی در مدار انقلاب حرکت کرده و در مقابل اوباش فتنه 78 ایستاده و گاهی همانند یک ضدانقلاب و فراماسونر، نظام اسلامی را به 38 سال زندان و اعدام متهم نموده!!! یک روز خواستار اعدام نیروهای فداکار ارتش در نماز جمعه می شود(سال59) و روز دیگر همزمان با آمریکا و اسرائیل، علیه قدرت موشکی کشور سخن می گوید!

 

3-اقدامات حسن روحانی، آنقدر برای کدخدا(آمریکا) لذت بخش بوده، که خانمهیلاری کلینتون وزیر اسبق خارجه آمریکا در کتاب خاطراتش می نویسد: «دوران احمدی نژاد، دوران شگفتی تکنولوژی ایران بود، ترس آن می رفت ایران وارد اَبَر قدرت های تکنولوژی دنیا شود، باید کاری می کردیم که دولتی سر کار بیاید که طرف ما باشد. روحانی چراغ سبز را به ما داد و ما وارد میدان شدیم و الان افتخار می کنیم بدون شلیک یک گوله تمام پیشرفت های ایران را نابود کردیم و ایران را به اول انقلاب برگرداندیم!!»

 

4-حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری96 نظام اسلامی را به 38 سال زندان و اعدام متهم کرد، لذا مریم رجوی سردسته منافقین به وجد آمده و در همایش اخیرشان در پاریس، می گوید: «در انتخاباتی که گذشت توانستیم شعارها را از “رأی من کو” به “نه شیاد نه جلاد” تغییر دهیم، تا جائی که ولی فقیه اعلام کرد جای “جلاد و شهید” عوض نشود و این یعنی پیروز ما!»

 

5-«ری تکیه» عضو ارشد اندیشکده «شورای روابط خارجی آمریکا به ترامپ گفته بود: « وضعیت ایران مانند شوروی قبل از فروپاشی است و واشنگتن باید این روند را حمایت و تسریع کند. زمان آن فرا رسیده که برای فروپاشی سیاسی ایران آماده شویم»

 

6-اقدامات حسن روحانی در گفتار و عمل، بخصوص انعقاد چند قرارداد استعماری با برخی شرکتهای فرانسوی، بسیار مشکوک است و لذا در اوج قدرتمندی کشورمان که تا سال 1400 باید بعنوان قدرت برتر منطقه باشیم، در سخنانی ضدانقلابی و برخلاف امنیت ملی، می گوید: « قوی‌ترین کشور در منطقه نباید به عنوان هدف اول دنبال شود، منطقه قوی‌تر باید مدنظر ما باشد نه اینکه در رقابت‌های منطقه‌ای یک کشور در منطقه بخواهد در برابر کشورهای دیگر منطقه قد علم کند و قدرت خود را به رخ بکشد و تفرقه و شکاف و اختلاف را بیشتر کند، … باید به فکر منطقه قوی‌تر باشیم. رقابت‌های مخرب نابجا را کنار بگذاریم،‌ جنگ‌های منطقه‌ای را خاموش کنیم…»

والسلام

انتهای پیام/

صفحه ما در اینستا گرام https://www.instagram.com/golestanblog/

https://twitter.com/golestanblog آدرس توییتری ما

گروه تلگرامی گلستان بلاگ    https://t.me/joinchat/AAAAAECk6fQ17SlVhnADIA

 

به اشتراک بگذارید

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Google Plus
 • Print
نظرات

یک نظر به "آیا حسن روحانی فراماسونر است؟!!"

 1. آینده‌ی‌ خاورمیانه‌ در‌ سایه‌ی‌ باورهای‌ ترامپ

  http://man1357.blog.ir/1396/04/21-1

نظر دادن