آیا جمع بستن اعراب درست است ؟
انتشار: 23 فرو ماه 1394 ساعت 10:01 دیدگاه ها: یکی

به گزارش گلستان بلاگ،وب سایت «معبر سایبری بی سنگر» نوشت:

بعد اتفاق هایی که در مورد جنگ بین کشور عربستان و یمن افتاد و بدنبال اون کشتار ها و نسل کشی های بسیار شدیدی که رخ داد ، بلافاصله مسئله تعرض دو مامور عربستان به دو جوان ایرانی مطرح شد ، با ابراز تاسف راجب این موضوع شاهد بودیم که بعضی ها خیلی از این موضوع سوءاستفاده کردن ! حالا به هر نحوی که امروز میخوایم راجب چند موردش بحث کنیم !

1. ساختن جک و نسبت دادن به اعراب و توهین و هتک حرمت : در جریان هستید که بصورت گسترده در شبکه های مجازی بعضی افراد سودجو شروع به جک سازی کردند ! که ما این عمل رو به شدت محکوم میکنیم چرا که در این جک ها هیچ تمایزی داده نشده !

چرا که تمام امامان معصوم ما و پیامبر عظیم و شان ما حضرت محمد(ص) از اعراب هستند ، و وقتی ما توهین یا فحشی میدهیم بطور کلی به آنها هم اهانت کرده ایم ! پس حواستان باشد اعراب جاهل از معصومین ما جدا هستند نکنه غفلت کنید و بقول خودمان تر و خشک رو با هم بسوزونید ! حیله ی دشمن دقیق است ، فقط یک لحظه ساده لوحی و غفلت کافیست …

http://www.up-cnc88.ir/uploads/%D8%AC%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B3%D8%AF-.jpg

2. موضوع تحریم حج عمره : شاهد بودیم که خیلی از رسانه ها اقدام به راه اندازی طرح هایی بااین موضوع کردن که بخاطر تعرض ماموران عربستان به دو جوان ایرانی و هتک حرمت آنها باید حج عمره تحریم شود !و هزارانشاخ و برگ افراط گرایانه که واقعا بنده شخصا با دیدن اونها به شدت متاسف شدم ! خیلی ها هم مبتنی بر این نظر هستند که این طرح صحیح هستش !

اما سوال : اگه این اتفاق در کشور خودمان میفتاد یا از کشور ما کسی اینکارو میکرد بازم این افراد مزدور دغدغه مند باز هم آژیر فرا بنفش میکشیدن ؟؟حاضر بودن از منافع شیطانی خودشان بگذرند ؟

مسئله مهم اینه بالاخره هر مسلمان آرزو داره حداقل یکبار خانه ی خدا و مسجد النبی رو ببینه و زیارت کنه ، و کسی حق محروم کردن اون رو از عقایدش نداره اما بنظر ما در این شرایط اصلا حج عمره جایز نیست که این مسئله از دوجهت حائز اهمیته :

1.اهانتی که به ایران شده باید محکوم بشه و تقاص پس بدن !

2. در این جنگی که بین عربستان و یمن برقراره که هر روزه شاهد کشته شدن ده ها تن انسان بی گناه هستیمسفر حجاج به عربستان از نظر مالی به این کشور کمک و یک جورایی جیب پر کن و تامین هزینه های جنگه ! ایران هم کشوری هستش که باید از این اصول پیروی نکنه ! و آرد تو آسیاب دشمن نریزه پس اینجاست که حرف امام (ره) باید سرلوحه قرار بگیره :

بجای زیارت مکه و مـــدیــنه و عتبــات ، ایران را آباد کنید ..(دعوت به جهاد).

پس در این شرایط با تکیه بر نظر چندین تن از علمای بزرگ حج و عتبات جایز نیست !

پ.ن : از رئیس جمهور محترم بسیار سپاس گذاریم که عزت رو به مردم ایران برگردوند تا جاییکه که مفتی ها آل سعود و وهابی جرئت کوچک ترین تعرض حتی در حد شعار و حرف نداشتن و امروز جرئت پیدا کردن تا… از دولت اعتدال انتظار برخورد قاطع با این موضوعات رو داریم !

به اشتراک بگذارید

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Google Plus
 • Print
نظرات

یک نظر به "آیا جمع بستن اعراب درست است ؟"

 1. سیدمحمود می‌گه:

  سلام
  به بهانه جام جهانی کشتی به روزیم
  http://setaregan57.blogfa.com/post/394

نظر دادن