آزمون بزرگ آیت الله نورمفیدی در انتصاب استاندار/ آیا آیت الله به فرزندان گلستان اعتماد خواهد کرد ؟
انتشار: 01 مهر ماه 1396 ساعت 19:07 دیدگاه ها: هيچ

به گزارش گلستان بلاگ، وب سایت «پایگاه عدالت خواهان» نوشت:

04

شنیده های موثق حاکی از آن است که هوشنگ بازوند به صورت قریب الوقوع در جلسه هیئت دولت به عنوان استاندار گلستان معرفی خواهد شد

به گزارش پایگاه عدالت خواهانعلی دیلم در کانال تلگرام خود نوشت :

شنیده های موثق حاکی از آن است که هوشنگ بازوند به صورت قریب الوقوع در جلسه هیئت دولت به عنوان استاندار گلستان معرفی خواهد شد .

حال چند سوال از حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده محترم ولی فقیه در استان گلستان:

حضرت آیت اله نورمفیدی چقدر خوب است پاسخ بدهید در کدام معیار و شاخص توانمندی آقای بازوند و سایر گزینه های غیر بومی از گزینه های داخلی برتری دارند که برخی اینگونه برای گزینه غیر بومی بلندگو به دست گرفته اند؟

حضرت حاج آقا چرا با نیروهایی که در استان محبوب و کاردان و لایق هستند اعتماد نمی کنید و میفرمایید که معیار و قالب را مشخص کردید که دولت معرفی کند ؟آیا فکر نمیکنید که دولتی ها به اندازه جنابعالی و نیروهای استان دغدغه استان ما را ندارند و قطعا از نیروهای درجه دو و سه استفاده خواهند کرد(در اصطلاح روی دست مانده ها) و چه کسی آن قالبی را که فرمودید را اندازه گیری میکند ؟

حاج آقای عزیز چرا فرصت خدمت به نیروهای دلسوز استان را نمیدهید و اجازه میدهید گلستان سکوی پرتاب نیروهای غیربومی شود ؟و چرا عده ای به بهانه کنار نیامدن گزینه های بومی با یکدیگر حرف از گزینه غیر بومی میزنند در حالی که هر 3 گزینه بومی  سید سبحان حسینی . دکتر میراکبری و علاء الدینی اعلام نموده اند که هر یک از گزینه های داخل استان به عنوان استاندار منصوب شود حمایت خواهند کرد .

چرا جناب عالی حاضر نمی شوید نیروهایی را که خود پرورش داده اید پیشرفت کنند و به قول معروف اگر خریدار نیستید لااقل توی سر مال نزنید…چرا امکان استفاده از این نیروهای توانمند را در جاهای دیگر نیز فراهم نمی نمایید و سوال اساسی اینکه برخی مطرح میکنند که شما فقط برای افراد خاص تماس میگیرید تا چه حد صحیح است ؟و  اینکه آیا میدانید که عدم ورود شما به این مساله مهم تا چه حد بین نیروهای استان اعم از اصلاح طلب و اصولگرا دلخوری ایجاد خواهد نمود و در حال حاضر دلخوری ها و نارضایتی ها کاملا مشهود است …

آیا یک نیروی غیربومی چقدر باید وقت صرف کند که فضای استان را بشناسد و ضعف ها و قوت ها را بیابد….

کاش جنابعالی با حمایت از نیروهای بومی اسباب ساختن نیرو برای مسوولیت های کشوری فراهم آورید .حال که شما به فرزندان استان اعتماد ندارید فردای روز در دولت آیا اقبالی وجود خواهد داشت که از این نیروها استفاده گردد؟

اگر کمی دقت کنیم و بررسی نماییم میبینیم که گزینه های داخل به مراتب از گیزینه های خارج استان دلسوزتر و توانمند تر و بابرنامه تر هستند.

کاش حضرت آیت الله توجهی به نظرات احزاب و گروهها و تشکل ها و فعالان سیاسی اجتماعی نماید و با یک اقدام به موقع فضای استان را از ناامیدی فعلی به نشاط تبدیل فرمایند.

حضرت حاج آقای نورمفیدی هنوز دیر نشده است لطفا به نیروهای توانمند داخل استان اعتماد کنید امید است با ورود بموقع حضرتعالی جلوی نارضایتی ها و دلخوری ها و سرخوردگی نیروهای استان گرفته شود .

 

 

انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

 

صفحه ما در اینستا گرام https://www.instagram.com/golestanblog/

https://twitter.com/golestanblog آدرس توییتری ما

گروه تلگرامی گلستان بلاگ    https://t.me/joinchat/AAAAAECk6fQ17SlVhnADIA

به اشتراک بگذارید

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • Google Plus
  • Print
نظرات

نظر دادن